reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
szczerze, to mi się jakoś nie chce wierzyć, że można takie dziecko nosić. 8,7 kg rany... weź tu chodź z takim w ciąży. Moja ważyła 4 kg i czułam się jak słoń a co tu powiedzieć przy takiej wadze.....
 
Cześć dziewczyny, ja regularnie codziennie czytam sobie wasze posty, sama nie piszę bo niby co że jestem przerażona tym co mnie czeka? W domu wszyscy tłumaczą mi że nie mam co przeżywać że wszystko o.k będzie i ze sama sobie problem stwarzam, ale naprawdę czy tylko ja mam takie lęki przed porodem, dodam że w moim szpitalu nie ma mowy o znieczuleniu i rodzić będę SN. Termin z usg na, 25.09, 23.09.OM na 27.09. Może podziela któraś mój los????
 
witam kobitki
ja nawet czasu niemam zeby od czasu do czasu cos nasmarowac:sorry:
dziś po północy nasz mały kończy dwa tygodnie:tak: i nawet nie sądziłam że bedzie tak ciężko:eek: wczoraj bylismy na spacerku i mały tak smacznie spał prawie cały dzień ale za to w nocy włączyło mu się czuwanie:sorry: i ledwo żyję:rofl2:
Mam nadzieje ze z dnia na dzień bedzie tylko lepiej:tak:
Pozdrawiam
 
witam i ja :-)
Urodziłam synka 15 września, ważył 4200, długość 62. Po cc bardzo szybko doszłam do siebie, dziś mija tydzień jak jesteśmy w domku, a ja biegam, robię wszystko co przed ciążą, nic mnie nie boli także jest ekstra :) mały aniołek, je cyca,a noce przesypia prawie całe budzi się raz lub dwa na karmienie :tak: mogłabym na tego swego synusia patrzeć godzinami !! :-D
 
ania każda z nas się boi porodu bo co tu ukrywać- to nic przyjemnego ale uwierz mi ze dzidziuś wynagradza cały ból i jeszcze na porodówce się o nim zapomina to jest niesamowite uczucie moc urodzić dziecko, wydać je na świat....
U mnie w szpitalu tez nie ma mowy o zoo:cool:
hahaha pamiętam ze przed pierwszym porodem spytałam czy jest taka możliwość ( bo podobnie jak ty teraz bardzo sie bałam) i poem polozne pokazywaly sobie mnie palcami i mówiły- ooo to ta co o znieczulenie w kręgosłup pytała.....żenada....
no ale cóż urodziłam SN i teraz tez mam nadzieje nie będzie komplikacji...a ten ból na prawdę da się wytrzymać!!!!!!!!!!!! będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elunia ale u Ciebie wszystko w różowych kolorkach ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Enka- mnie mdlilo jaies 2 tyg temu i jakos nic ;(
Teraz szczerze mowiac to kazdy madry jest- ja sie czuje wysmienicie i co?slysze jak wszyscy teraz mowia:o to oznaka ze niebawem urodze!!! wow?
no jak mam termin za 3 dni to nie dziwne....
 
Do góry