reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dzien dobry Kochane
Ja z takim pytaniem bo przed wczoraj obudzialm sie z bolem tych dolnych zeber myslalam ze przejdzie ale jednak nie mam to do dzis bol jest taki jakbym miala conajmniej stluczone zebra ciezko mia sie w nocy przewrocic z boku na bok albo wziasc glebszy oddech nie wiem co mam o tym myslec bo z pierwsza cora takich problemow nie mialam, M mowi ze moze ta dzidza jest wieksza ? a ja nie wiem co o tym myslec wizyty u ginki juz nie bede miala tylko porod, i tak sobie mysle ze taki wysilek ja potrzebuje pluc zeby sie podrzec im na tej porodowce a tu nie moge mocniej oddychac ? nie wiecie co to moze byc bo troche badz co badz sie martwie.
Ha i jeszcze noc pelna snow o porodach hehhe
 
reklama
Hej

mnie by sie nie dluzyl jakbym miala powiedzine ze np na bank nie urodze przed 28 wrzesnia!wtedy moglabym cos zaplanowac, zrobic,pojechac gdzies... a tak czekam bo moze sie zaczac w kazdej chwili ...
wiec to mnie denerwuje w tym ostatnim miesiacu ciazy ;(
no ale blizej niz dalej i teoretycznie juz mam wszystko,jestem przygotowana na przyjscie Marcela ;)

smacznych sniadanek
 
Hej dziewczyny:-)

Melduje sie nadal w dwupaku....2 dni po terminie. Przewertowalam internet jezeli chodzi o naturalne sposoby wywolywania porodu od schodow po ananasy i sex;-).... wyprobowalam wszystkie i jak widac nie dzialaja:confused:

Moltizerka mam ten sam problem z zabrami takze nie przejmuj sie...to na pewno dzidzia;-)
 
Hej dziewczyny:-)

Melduje sie nadal w dwupaku....2 dni po terminie. Przewertowalam internet jezeli chodzi o naturalne sposoby wywolywania porodu od schodow po ananasy i sex;-).... wyprobowalam wszystkie i jak widac nie dzialaja:confused:

Moltizerka mam ten sam problem z zabrami takze nie przejmuj sie...to na pewno dzidzia;-)
to mi juz ulzylo troche jak wiem ze to nie tylko ja tak mam ;-)
 
No widzę,że już wszystkie się denerwujemy spóźnialstwem naszych dzieci.:tak:
U mnie oczywiście też nic,7 dzień po terminie,no i za jakieś 3 godzinki do szpitala. Jak mnie położą,to może się w końcu łaskawie dowiem,co planują. Nie chciałam iść tak na weekend leżeć,ale w sumie już mi wszystko jedno,byle by mała była już ze mną. A ponieważ lekarzom nigdzie się nie spieszy i oni mają duuużo czasu zawsze,to domyślam się,że parę dni minie,zanim zrobią ze mną coś konketnego.:sorry2: Bo już jakoś się nastawiłam dziwnie,że samo nic się pewnie nie zacznie...
Ja już po śniadanku,trochę niewyspana,bo śniło mi się,że rozbiłam się samolotem :dry:, ale już się nie kładę. Idę po lody z bitą śmietaną i zbieram się do szpitala.
Trzymajcie za mnie kciuki,mam nadzieję,że z powrotem na forum zawitam już z moją małą.:-) Ojjj...boję się troszkę...ale będzie dobrze.Bo musi być...praffda??:-p
 
Witam w piąteczek:-)
My nadal w dwupaku i nawet moje modły nie pomogły żeby w nocy coś się zaczeło. Niewyspana jestem potwornie bo z tym brzucholem to już strasznie cięzko się zmienia pozycję a i to chodzenie do wc mnie dobija wiec staram się troche przetrzymywać ale potem pęcherz mało co nie pęknie.

Karotka wszystko będzie dobrze. Jest tak jak mówisz że lekarze potrzebują czasu na podjęcie decyzji od momentu położenia więc jak weekend przeleżysz to może na poniedziałek czy wtorek jak będziesz ich bardzo molestować na obchodach (jesli przez weekendy będą) to może w poniedziałek lub wtorek coś zaczną działać.

Życzę miłego dzionka i wszystkim przeterminowanym i oczekującym .... porodów:-)
 
karotka - sen o samolocie rozbiciu oznacza " Katastrofa - otrzymasz dobrą wiadomość lub zbliża się okres stresu"
no czyli wszytsko jasne - będziesz rodziła, stres spowodowany porodem i dobra wiadomość że dziecko zdrowe 10 na 10 ;-)
 
enka75... Ty to zawsze jesteś na straży żeby posłużyć odpowiednią wiedzą.:-).. mnie wczoraj cytowałaś książkę... dzisiaj Karotce sny interpretujesz:-) No no cóż za zdolności :rofl2::rofl2:
 
hehehe ;-)może dla tego że nigdy nie rodziłam i obłożona setkami książek jestem i tak bardziej teoretyczna jestem :-) A Wy dziewczyny bardziej praktyczne :-D
Dziekuję za wszelką pomoc od Was.
 
reklama
I ja witam z rana już sama nie wierzę ,że znów zaczniemy kolejny weekend w dwupaku to niesamowite.No ale co zrobić??:baffled:Ja dziś drugi dzień po terminie i nic.:no:Wczoraj byłam na ktg i cisza.:no:Więc jak nic się nie wydarzy czeka mnie taki scenariusz : w poniedziałek o 7 rano mam stawić się na izbie przyjęć i jak nic się nie zmieni to od około 8 trafię na porodówkę i na wywołanie.I tylko pozostało się modlić żeby ruszyło:tak:.Teraz to dopadł mnie już strach :szok::szok::szok::szok: ale i jakiś spokój ,że wiem chociaż na czym stoje.

Trzymajcie się i korzystajmy z ostatnich pięknych(przynajmniej w Gdańsku)dni.
 
Do góry