reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam piątkowo
w dalszym ciągu brak jakichkolwiek oznak, śpię, jem spaceruję i...czekam!
Kizi-no to nieźle Gratulacje!
Karotka-będzie dobrze !!!
Pogoda u nas jak zwykle - pochmurnie, nie nastraja pozytywnie ten brak slonka od kilku dni.
Miłego dnia
 
reklama
Enka

a mnie sie snilo dzis ze sie przeprowadzilam do mieszkania- ale gorszego, mniejszego lozko w kuchni itp a moze cos na ten temat?
O matko mi tez !!!!! I mialam taka kuchnie beznadziejna... a wszystko po to zeby jakies 100 f zaoszczedzic miesiecznie....... malo co sie nie poplakalam w tym snie !! :baffled::szok: a rano wstalam jak szlam do lazienki to myslaam,ze ucaluje moja kuchnie hyhy

O rety jaka to masakra byla......... a jeszcze moje siostry maja przyjechac w niedziele i snilo mi sie,ze przeprowadzilismy sie od razu i przyjada do takiej nory :-(

Witam z rana... ;-) ide poczytac rezte postow hehe:happy2:
 
mnie by sie nie dluzyl jakbym miala powiedzine ze np na bank nie urodze przed 28 wrzesnia!wtedy moglabym cos zaplanowac, zrobic,pojechac gdzies... a tak czekam bo moze sie zaczac w kazdej chwili ...
wiec to mnie denerwuje w tym ostatnim miesiacu ciazy ;(
No wlasnie... a tak nie wiem czy sie wybierac na wycieczki czy nie... bedziemy chodzic po miescie, a jak urodze to pojada sami :wściekła/y:I co z tego,ze czuje,ze to bedzie w pazdzierniku, jak gwarancji mi nikt nie da hehe! :rofl2: I zasatanawiam sie co tu zrobic...
 
Witam piątkowo nadal w dwupaku i nawet po przespanej nocy. Jak jakis czas temu czytałam wasze opowieści z 38/39 tygodnia o nieprzespanych nocach to współczułam ale jeszcze nie wiedziałam co to znaczy a teraz sama potrafię przesiedzieć poł nocy z szeroko otwartymi oczami wyczekując snu. A tu wszyscy mówią "wyśpij sie po potem nie będzie można jak sie mała urodzi" - dobrze mówić :-)
A u nas dziś piękne słoneczko więc uśmiechu życzę wszystkim nierozpakowanym jeszcze:-)

RENIFER chyba juz z bąbelkiem wróci
 
olinka sen o przeprowadzce oznacza "jakieś wydarzenie zmusi Cię do zmiany planów na najbliższy okres" hehehe to to rodzimy!!!!!!! :-D:-D:-D

myha Renifer juz urodzila Wikusie :-D:-D:-D
 
reklama
olinka sen o przeprowadzce oznacza "jakieś wydarzenie zmusi Cię do zmiany planów na najbliższy okres" hehehe to to rodzimy!!!!!!! :-D:-D:-D

myha Renifer juz urodzila Wikusie :-D:-D:-D


OO princi- właśnie odpisała :-)
generalnie co by nam się nie śniło wszystkie sny prowadzą do marzeń o porodzie o rozwiązaniu o maleństwu przy sobie ;-)

ja właśnie wróciłam ze spacerku, złapały mnie skurcze i myślałam że to juz może coś , ale to tylko było parcie na pęcherz
a że nudy na forum no cóż , będzie chwila przestoju do chwili gdy wszytskie urodzimy wówczas będziemy wymieniac się doświadczeniami radami ect w związku z naszymi maleństwami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry