reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A nie orientujecie sie czy jak mam takie zaswiadczenie ze powinnam miec cesarke to np gin moze nie zrobic?? chodzi mi o to ze powie np "darujmy sobie" albo "ja bym nie patrzyl na to bo nie koniecznie musi sie cos stac z oczami" no w kazdym razie majac takie zaswiadczenie moze mi nie zrobic cesarki czy musi??? czy moze nie zrobic ale musi wtedy napisac oswiadczenie ze widzial to oswiadczenie ale na swoje wyzyko nie zrobi?? bo ja nie wiem czy jak juz mam ten papier to bede miec ta cesarke czy jeszcze roznie moze byc??
 
reklama
Z tego co wiem, to na Jaczewskiego naprawdę nie znieczulają od połowy, ale robią pod narkozą-leżałam na sali, gdzie wszystkie były po cc, ja jedna sn i wszystkie miały narkozę.
O matko,zartujesz ?? Przeciez mamy XXI wiek.. hyhy to teraz sie znieczula tylko od pasa w dol i kobietki przytomne sa... i nawet dzidziusia daja na chwilke... na piers.. :sorry:
Aaaaa to Polska.... to wszystko mozliwe... masakra jakas !!!!!! :wściekła/y:

Ja tez za sprzatanko sie biore... i za obiadek... wymyslilam sobie bitki w sosie mrrrr :-p:-D:-D
 
Bratowa mi wlasnie mowila ze miala tam calkowita narkoze ale ze jej polozyli mala na klatce i budzili jak sie ocknela to miala ja na sobie ja juz nie wiem co myslec wszyscy mi mowia ze jak mloda jestem to sie lepiej do formy wraca mnie w tym podbudowuje tylko to ze dziecko "bezpiecznie" wyjdzie bez jakiegos duszenia czy cos co mogloby byc przy naturalnym ale znowu mowia ze dziecko z cesarki nei ma tak sprawnego oddychania i ze wodami sie moze zachlysnac :sorry:
 
Ja tez sie witam w sloneczne popoludnie.
Nemesis jak czytam o twoim porodzie to ciarki mi przechodza,ale przynajmniej szybko poszlo,jeszcze raz duzo zdrowka dla Was:-).
Elinek co do chrapania,to moj M musial sie przeprowadzic do drugiego pokoju,bo nie wyspany do pracy chodzil,rzadna zmiana pozycji nie pomaga,poprostu jade w nocy jak traktor:szok:,mam nadzieje ze po porodzie przejdzie.
Ja zmykam robic spaghetti.Udanego popoludnia:-)
 
Witam.
Dawno mnie tu nie bylo..
liiiviiia ja tez mam przeciwskazania od okulisty do naturalengo, boje sie cc tak samo jak ty.Podobnie do ciebie nie bralam po uwage ze moge miec cc a jednak.Ja bede miala robiona cc w nastepnym tyg bo termin mam na 15.09 i bede cieta na Staszica.Z tego co wiem to podobno anastezjolog sie pyta jakie sie chce znieczulenie ale na Staszica preferuja bardziej te w kregoslup niz ogolne.

Gratuluje wszystkim mamom ktore juz maja swoje pociechy przy sobie:-)
 
kizi a jak dlugo ja pijesz i jak sie po niej czujesz? ja juz pije od 3 ponad trzech tygodni termin porodu mam na jutro i nic a ponoc ma przyspieszac porod:wściekła/y:
Hej ja pije ok 2 tygodnie codziennie dwa razy czuje sie dobrze choć ostatnio mam zgage ale nie wiem czy po tej herbatce czy po czyms innym:eek:Herbatka ma na celu szybsze rozwarcie ale chyba jak sie już poród zacznie:sorry:Ja tylko zauwazyłam że zawsze po ok 30 minutach od wypicia zaczyna mi leciec siara, działa też na laktacje.
 
reklama
Do góry