reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Cayoo bo to chyba tak jest ze jak pierwszy poród był ciężki to potem za drugim razem boimy się bardziej.
Nie wiecie gdzie jest ten wątek - TORBA DO SZPITALA -? Nie mogę go odszukać a chciałabym go jeszcze przewertować.
 
reklama
witam wszystkie wrześniowe mamusie... długo mnie na forum nie było, ale niestety pochłonęło mnie zaliczanie roku akademickiego, odbywanie praktyk, a zaraz po tym wszystkim przytrafił mi się krótki pobyt w szpitalu:-( obecnie już jest oki i z niecierpliwością czekam na narodziny malucha( maksymalnie został jeszcze tydzień )... :-)pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i życze dużo zdrowia i wytrwałości biorąc pod uwagę aurę za oknem :cool2:
 
Witam się i ja w ten wrześniowy ranek
od 2 dni jakoś mi tak niedobrze, cokolwiek bym nie jadła, odczuwam straszne pieczenie w przełyku, żołądku i w brzuchu, jakby mnie paliło żywym ogniem.Zawsze coś.
Poza tym OK i dzisiaj wyruszam na krótki spacer, bo muszę zanieść zwolnienie.

Nemessis-ja czytałam Twój opis porodu, to mi się przypomniałao gdy ja rodziłam. W sumie 2 godz. z wpisem, zabiegami higienicznymi (ówczesnymi). Trochę pochodziłam bo rozwarcie miałam na 4 cm tylko, więc miałam niby duuużo czasu. Ból nie był zbyt silny, a poza tym nie wiedziałam czego oczekiwać. Myślałam, że mi się chce do toalety, a rozwarcie miałam niewielkie jak mnie wcześniej badali, więc poszłam, cisnę i nic. Wracam na łóżko, a położna woła, że ja rodzę. Kurcze, mogło się nieźle skończyć, a raczej źle.Teraz w moim planie porodu ujęłam i monotorowanie dziecka i częste sprawdzanie rozwarcia.

Spytałam położną kiedy mam jechać do szpitala, bo to kolejna ciąża,a Ona na to, że jeśli odstęp między ciążami jest duży, ponad 10 lat, to mogę liczyć się z tym, że będzie traktowany jako pierwszy, czyli jak bóle bedą co 10 min. to mogę się zbierać. Niby organizm w krótkim odstępie między porodami jest bardziej przystosowany do szybszego rodzenia. Ciekawe...
W każdym razie zostały mi 4 tyg. i wcale mi tam niespieszno,
miłego dnia
 
Dziewczyny !!! Strasznie sie boje :-( okulista mi dal zaswiadczenie do cesarki :szok: ja nigdy nawet nie bralam pod uwage ze tak moglabym rodzic nic nie czytalam o tym nic nie wiem ciagle myslalam ze lepiej rodzic naturalnie a nie sie tak meczyc pozniej ze szwami do tego jak wspomne Kroptusie :-( nie moge sie do gina dodzwonic ale on ma od poniedzialku dyzur w przychodni przez 2 tyg. wiec pewnie bedzie mnie cial jeszcze w tym tygodniu :shocked2: boje sie jakies te cesarki takie straszne dla mnie ...
Powiedzcie mi czy po cesarce jest ryzyko ze nie bede miec pokarmu?? wogole powiedzcie mi cokolwiek :-:)eek:
 
reklama
A dlaczego masz zaświadczenie że musisz mieć cesarkę, ze względu na siatkówkę?? u jakiego byłaś okulisty?
Co do cesarki, to wiem, że na Jaczewskiego całkowicie usypiają (narkoza), ale dlaczego to nie wiem. tak słyszałam.
 
Do góry