reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

liiiviia nie panikuj :) wszystko będzie dobrze!!! glowa do góry i tak jak ktoś już napisał nie czytaj nic na necie ! tam zazwyczaj jest pełno wyolbrzymionych, napisanych pod wpływem emocji historyjek;
poćwicz oddychanie :)

kasiunia123 jak sie czujesz? rodzisz już może?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Dawno mnie tu nie bylo..
liiiviiia ja tez mam przeciwskazania od okulisty do naturalengo, boje sie cc tak samo jak ty.Podobnie do ciebie nie bralam po uwage ze moge miec cc a jednak.Ja bede miala robiona cc w nastepnym tyg bo termin mam na 15.09 i bede cieta na Staszica.Z tego co wiem to podobno anastezjolog sie pyta jakie sie chce znieczulenie ale na Staszica preferuja bardziej te w kregoslup niz ogolne.

Gratuluje wszystkim mamom ktore juz maja swoje pociechy przy sobie:-)


Ja mam termin na 12.09 tylkoze tak jak pisalam moj gin od pon zaczyna 2 tygodniowy dyzur w przychodni i wtedy mi cesarki juz zrobic nie bedzie mogl wiec albo zostaje mi ten tydzien albo zrobi to ktos inny :confused: ja wlasnie nie wiem na jaka narkoze mam sie decydowac nigdy nie mialam zadnej operacji nie wiem co lepsze ... po tej czesciowej chyba szybciej sie dochodzi ale znajomi mi odradzaja przez to ze nog nie czuc i ze pozniej z wozkiem sie probuje chodzic
A powiedz mi czy jak zanioslas to zaswiadczenie od okulisty to jeszcze ustalalas z ginem czy bedzie cesarka czy to juz bylo oczywiste??
 
Ale Wy duzo piszecie hihi!
jeden dzien mnie nie ma a zaległości kupa :shocked2:
Mnie sie zaczął 39 tydzień właśnie ale jeszcze bym chciała poczekać troche.
Małe mnie kopie i wierci sie strasznie. Wreszcie sie przekręciło głową w dół ( jej nawet nie wiem kiedy)
Nie mam jeszcze włąściwie nic dla maluszka ale jakoś sie nie przejmuje wcale... co ma być to bedzie. Bardziej bym chciała już sie przeprowadzić do nowego domu.:crazy:
 
ja tylko teraz sie przywitam, bo padam :szok: od rana byłam na badaniu, a że była to przychodnia przyszpitalna to masakra, po dwóch pacjentkach lekarz poleciał na operacje i tyle go było i znowu czekanie, dobrze, że ja tam nie chodziłam całą ciążę tylko ten jeden raz bo chyba bym oszalała :szok:

a teraz do obiadku mała drzemka ....:tak:
do wieczorka :tak:
 
:szok: dziewczynki zadna nie popija sobie tej herbatki z lisci malin??
Nie tylko popijamy, to jeszcze lykamy olej z wiesiolka... :-D:-D:-D Ja herbatke pije 3 razy dziennie, i tez sie nic nie dzieje, nawet siara mi nie leci tak jak Kizi :eek:

Lo matko, ale sie nasprzatalam... teraz to sie nie rusze caly dzien chyba..:sorry:
 
Ja też popijam i łykam wiesiołek. Z tego co na necie pisze, ogólnie ta herbatka wspomaga i wzmacnia macicę, wiec ma być lżej przy porodzie, chba jakiś mit z tym wywoływaniem wcześniejszym porodów (maliny niby też mają wywoływać skurcze, a że u teściowej wysyp to się najadałam do syta i jakoś 40tydz już nam leci i nic:))
To sprzątanie to też już mam dosć, codziennie błysk, a porodu nie widać i nie słychać:-)
Jedno jest pewnie, urodzic napewno urodzimy, jak to moja mama mówi "złąpie cię nagle i sie zacznie" tak wieć korzystajmy z cudownej chwili bycia bez maluszka, "przespanych" nocy, ja sie cieszę z tego, że jeszcze jesteśmy we troje, staram sie dużo poświęcać czasu córeczce. Przyjdzie odpowiednia chwila i zaczniemy rodzić, nacieszymy sie wtedy dzieciaczkami.
Całuski WRZEŚNIÓWECZKI:) teraz jest nasz czas:)
 
Dziewczyny !!! Strasznie sie boje :-( okulista mi dal zaswiadczenie do cesarki :szok: ja nigdy nawet nie bralam pod uwage ze tak moglabym rodzic nic nie czytalam o tym nic nie wiem ciagle myslalam ze lepiej rodzic naturalnie a nie sie tak meczyc pozniej ze szwami do tego jak wspomne Kroptusie :-( nie moge sie do gina dodzwonic ale on ma od poniedzialku dyzur w przychodni przez 2 tyg. wiec pewnie bedzie mnie cial jeszcze w tym tygodniu :shocked2: boje sie jakies te cesarki takie straszne dla mnie ...
Powiedzcie mi czy po cesarce jest ryzyko ze nie bede miec pokarmu?? wogole powiedzcie mi cokolwiek :-:)eek:

Liivia naprawdę nie ma się czego bać. nieczulają teraz miejscowo, w kręgosłup - mnie to wcale nie bolało. nic nie widzisz bo masz zasłonięte to co się dzieje z twoim brzuchem, Gabrysię mi dali za jakąs godzinkę po, ale różnie to wygląda zależy od szpitala. Jeżeli chodzi o szwy to cała blizna wygląda jak reska ołówkiem namalowana, a szwy sciągają po paru dniach, tak samo jak w przypadku szytego krocza. Na drugi dzień po cc, już normalnie się chodzi, przewija, karmi. Glowa do góry, cc są trudne głównie wtedy kiedyporód siłąmi natury się nie udaje i trzeba interweniować nagle, te planowane zwykle przebiegają zupełnie bezproblemowo.

P.S.
Moja Gabi dziś budzi się co chwilę i oczywiście z Mamuią musi być cały czas, jeszcze siedzę w szlafroku- ledwo zdążyłam się wykąpać;-)Jutro wychodzimy na pierwszy spacerek, a dziś będzie werandowanie przed okienkiem;-)
 
o olejku z wiesiolka tez slyszalam ale go nie biore:-) ale dzis mam dola,na jutro termin a tu nawet czop sluzowy mi nie odszedl:-(a juz najgorsze jest to ze ciagle ktos do mnie wydzwania(mam na mysli rodzicow,tesciow i znajomych)jak sie czuje czy moze juz urodzilam:wściekła/y:wsciekam sie jeszcze bardziej wtedy i dni sie na maxa dluza:crazy:
jeszcze mam nadzieje ze moze jutro cos sie zacznie dziac jak bede na ktg i moze mnie w szpitalu juz zostawia.to czekanie jest najgorsze:-(
 
reklama
Do góry