reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

gratuluje kolejnego czopu:tak::-):-):-)
co do porodu to też niechciałabym rodzic w takim towarzystwie:baffled: jakoś mąż mi wystarczy:-)
a jak tak o datach mówicie to fajnie bybyło żebym urodziła 3 września bo ja urodziłam się 13 maja a mąż 3 grudnia to tak trójkowo bybyło :-D:-D:-D
ale do 3 niechce mi się czekac :sorry2:
moj mały dzis jakoś mało się rusza wczoraj szalał aż boki roznosiło :sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny, serdecznie gratuluje nowoupieczonym mamusiom. wiedze ze po kolei sie rozakowujecie:-)
ja jestem z małą nad morzem u moich rodziców, odreagowujemy cały stres i jest fajnie. mała rosnie i jest kochaniutka.
zycze powodzenia na porodówkach i pozdrawiam serdecznie
 
syla 28 super ze się odezwałaś :-) ale ci fajnie już na małe wyprawy jeździsz z córeczką:-D:-D:-D pozdrawiamy ucałuj mała niech rośnie zdrowo:tak:
 
Liiiviiia myślisz, że dobrze robimy chcąc rodzić na Jaczewskiego? Napisz co Cię skłoniło do tego szpitala, a tak poza tym to chyba mamy podobny termin, ja 36 tydz.:tak: Oj jak tak piszecie o tych plackach ziemniaczanych to aż mi ślinka cieknie . . .


Oj chyba nie taki podobny ;-) ja jutro zaczynam 39 tydz termin mam na 12 wrzesnia.
Co mnie sklonilo ... od poczatku nie bralam pod uwage zadnego innego szpitala dlatego ze ten na jaczewskiego to taki powiedzialabym "rodzinny" ... ja sie tam rodzilam moja bratowa tam rodzila druga 2 razy i kupa znajomych wiec taki "sprawdzony" ten szpital.Poza tym tam mam tez bym powiedziala "rodzinnego lekarza" bo chodze do tego co jeszcze moja mama chodzila pozniej bratowe itd... takze wszystkie dziury z rodziny on zna :-D smiesznie tak mnie odbieral jak przychodzilam na swiat a teraz ja jestem jego pacjentka.
Ostatnio mialam watpliwosci powiem szczerze i po ty jak mi kolezanka opowiadala jak miala fajnie na Staszica zaczelam sie nad tym zastanawiac ale juz nie chcialam kombinowac bo jak mam lekarza z jaczewskiego to tak jakos nie wypada rodzic gdzie indziej poza tym dobrze jak bedzie mnie mial pod swoim okiem.
Czy dobrze robimy to sie okaze jak sie same przekonamy niby kraza ludzkie opinie i negatywne bo tam szalal ten gronkowiec i duzo dzieci go lapalo (moja bratanica tez sie zalapala na niego) bo niby szpital wybudowany jest na miejscu MPO czy jakiegos tam wysypiska wiec dlatego tez duzo osob jest zniecheconych .
Na pewno tam cie wszystkiego naucza pokazuja jak kapac itp bo np na staszica nie pokazali mojej kolezance wogole dziecka nie kapali przetarli tylko po porodzie i takie wyszlo do domu (bo ponoc ta maz co jest na dziecku jest taka ochronna) ale nie wiem czy zawsze tak robia czy ona tak trafila.Opieke miala bardzo dobra ale nic sie tam nie nauczyla.
 
ale się wymęczyłąm, poszłam sprzątać łazienkę jednak brzusio za wielki hihihi umęczyłam się tylko a jeszcze głupia zaczęłam robić porządki w wisiorach i kolczykach, kremach i kosmetykach, masakra jakaś :) a wcześniej całą łazienkę wysprzątałam to troszkę w tych opartach posiedziałam :-(

syla24 ty 3, mężu 13 to dzidzia albo 23 (to już minęło) to zostaje 30-31 :-D:-D
 
reklama
Do góry