reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

wrzesniowka huh jak na usg ci wyszlo,ze glowka na gorze to hm.. Idz najpierw do swojego lekarza, przeciez w weekend ci cesarki nie zrobia, bo masz jeszcze troche do terminu. Nie denerwuj sie ;-)
 
reklama
noooo to dzidzi przyszalała obracając się w tą a nie inną stronę :szok:

a co do cesarek to robią w weekendy to wszystko zależy czy np robić ma ją lekarz prowadzący, z koleżanką umówił się jej lekarz na cesarkę na niedzielę o 20:00
 
Witam i żegnam sie, zmykam sie położyć, ejszcze tylko wskakuję do wanny i kładę sie spac, jestem wykończona i mam już dość.......mój mąz dziś obolały (ząb), pogoda do du.. i jakoś ta 4 rocznica przeszła bez żadnych większych przyjemności.......chyba stres przedporodowy nas dopada całkiem, bo i mnie humoru brak.
Rano na 8.30 mam wizyte u gina, mam nadzieję, ze coś wiecej mi powie, jak tylko czekamy czekamy.....ale chyba się za mocno nastawiam.
Lecę do wanny.
Dobrej nocki.
 
noooo to dzidzi przyszalała obracając się w tą a nie inną stronę :szok:

a co do cesarek to robią w weekendy to wszystko zależy czy np robić ma ją lekarz prowadzący, z koleżanką umówił się jej lekarz na cesarkę na niedzielę o 20:00
Hahaha ja wiem,ze robia w weekendy, chodzilo mi,ze to nie musi byc tak wczesnie jutro... przeciez termin na pozniej wiecej jakies 2 tyg, wiec moze spokojnie sobie chodzic...:tak::-D
 
Witam sie :tak:
i spadam odrazu :-D
tylko przyszlam sie zameldowac ze ja jeszcze w dwupaku i raczej nie bedzie mnie na forum przez najblizsze 2 dni :tak:

wiec milego weekendu zycze :-D:-D:-D
 
Witam was!
Wyobraźcie sobie że dopadła mnie też jelitówka (czy też grypa żołądkowa). Normalnie coś strasznego. Znowu mam przez to zaległości w czytaniu co tam napisałyście, bo dopiero teraz mam siłę na chwilę usiąść przy kompie. Nie wiem jak u was ale tu u nas strasznie się ta jelitówka rozszalała. Gdzie nie pójdę to słyszę że ktoś miał lub właśnie ma, więc w sumie nic dziwnego że się zaraziłam. Moi faceci na szczęście zdrowi.
A teraz mam tak strasznie twardy i napięty brzuch, że idę się położyć bo normalnie nie wytrzymam. Pozdrowionka dla wszystkich i życzenia spokojnej nocy!
 
reklama
Dziewczynki Kochane Dziękuję za Gratulację , i sama gratuluję wszystkim Mamusiom:-)Jestem przeszczęśliwa, Gabi cudowna, dziś już w domu jesteśmy bo bardzo dobrze się czułam i lekarz dał nagrodę:-) Wkrótce się odezwę, poczytam i napiszę na pewno więcej szczegółów A teraz zmykam troszkę pospać bo zaraz wstawanko na jedzonko:-D
 
Do góry