reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam ja dziś jestem bardzo smutna:-(.Odebrałam wynik posiewu i oczywiście coś wyhodowali.CANDIDA ALBICANS.Poczytałam w internecie i wiem,że to drożdżak i niby dużo kobiet ma ale nic konkretnego nie wyczytałam.Moja ginekolog będzie dopiero w poniedziałek a do poniedziałku nie wytrzymam nerwowo.

Miałabym prośbę może któraś z Was słyszała coś na ten temat?Byłabym Wam wdzięczna .
też mam drożdżaka biorę dopochwowo clotrimazolum 100 mg
 
reklama
syla24 ja ten Kac Vegas wczoraj na necie sciagnelam..Szybko poszedl :rofl2:

Co do szczepien...my Natalke szczepilismy tylko tym co maja w menu NFZ... plus jedna dodatkowa na hib.. I nic innego wymyslac nie bede...:sorry2:

No,a ja juz po zakupach, dostalismy fotelik samochodowy dla dzidzi, wiec juz mi sie koncepcja wozka zmienia.. I jutro idziemy sie rozejrzec..:rofl2:
 
Szyszunka normalnie boska jestes :-) nie wpadlam na to zeby wage w innym miejscu postawic a faktycznie na dywanie wazylam wlasnie o 5 kg wiecej niz na podlodze :tak: az na mamie to sprawdzilam i to samo :-D
A ja juz zaczelam dzis ryczec jak ja to wszystko zrzuce bo przed ciaza mialam juz ok. 15 kg nadwagi ... a jeszcze teraz myslalam ze mi doszlo prawie 20 i wizja 35kg za duzo mnie dobila....
 
henrietta jak milo z Twojej strony.. ;-) Ja caly dzien mysalalm o tym arbuzie... i zapomnialam ! :baffled: Masakra jakas... chyba dotrwam do jutra.. bo u mnie to taka tragedia,ze nie ma warzywniaka, cos ala sklepu osiedlowego w poblizu... :baffled:
 
a ja się coś nie bardzo czuję. ciagle mi niedobrze i apetytu brak. ale musze coś zjeść bo nie będę dziecka głodzić przecież:happy2: boli mnie wszystko i w ogóle.. maruda mi się włączyła:-( miłej nocki dziewczyny!
 
reklama
Do góry