reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Ja rodziłam córkę na Kamieńskiego ale to było prawie 11 lat temu i miałam wtedy dobrą opinie o tym szpitalu, zaopiekowali sie nami wysmienicie... teraz nikogo nie znam z tamtąd... z Borowskiej dr Floriański robił mi badania prenatalne w tej ciąży... bardzo miły i fachowy...
 
Dziewczynki, wiem, że przynudzam, ale zmieniłam mój wybór :-D chyba przejdę do Fuchsa, tylko chciałabym wiedzieć o Nim coś więcej, pomozecie ??Chodzi mi o to, czy jest szansa umówienia się na cc, czy załatwi chociażby miejsce w szpitalu i co najważniejsze o kompetencje.
Z Zimmera chyba zrezygnuję, bo potrafi brać za wizytę nawet 500 zł :szok: tyle zapłaciła moja koleżanka. Rozumiem, tytuł naukowy nie wziął się z powietrza i trzeba za niego płacić, ale bez przesady, za 4 wizyty mam wózek :-)
 
Dziewczynki, wiem, że przynudzam, ale zmieniłam mój wybór :-D chyba przejdę do Fuchsa, tylko chciałabym wiedzieć o Nim coś więcej, pomozecie ??Chodzi mi o to, czy jest szansa umówienia się na cc, czy załatwi chociażby miejsce w szpitalu i co najważniejsze o kompetencje.
Z Zimmera chyba zrezygnuję, bo potrafi brać za wizytę nawet 500 zł :szok: tyle zapłaciła moja koleżanka. Rozumiem, tytuł naukowy nie wziął się z powietrza i trzeba za niego płacić, ale bez przesady, za 4 wizyty mam wózek :-)

dlaczego chcesz umówic sie na cc? jakies medyczne powody? czy psychiczne bardziej?:happy:

ja byłam kiedys u Fuscha na 2 wizytach - raz na sw. Mikołaja a raz na Kamienskiego chyba...ale to dawno było - to były moje pierwsze wizyty u ginekologa w zyciu i własnie jego wybrałam na badacza kierując sie opiniami w necie:-p

A to co piszecie o szpitalach np. na Borowskiej ze trzeba chodzic do lekarza który tam pracuje zeby tam rodzic to jakas masakra - czy to jest legalne? czyli nie mam szans na to koło porodowe jesli nie chodze do gina który tam działa?

ja w ogóle nei wybieram lekarza prowadzącego pod względem tego gdzie ma praktyki - nawet nie wiem czy mój pracuje w jakims szpitalu:szok::laugh2:
 
malbertka, bardziej ze względów psychicznych i nie chodzi wcale o strach przed bólem. Dużo przeszłam i chciałabym komfort mieć zapewniony. Oczywiście niekoniecznie chodzi mi o cc planowane (to w razie "w"), ale na pewno chciałabym mieć poród wywołany w 38TC.
Mieszkam w Brzegu opolskim, czyli koło 50 km od Wrocka, w Brzegu też mam swojego lekarza, ale od stycznia zamierzam chodzić do lekarza we Wrocku, ale tylko takiego, który pracuje w szpitalu, gdzie oddział neonatologiczny ma co najmniej 2 stopień referencyjności, właśnie ze względu na moje przejścia.
 
Dzięki Kaju.m, niestety nie znam nikogo z Kamińskiego, nawet z Wrocławia prócz Madanowskiego nie znam nikogo innego. Dobre opieni, także wśród moich znajomych ma dr Kłósek i chyba pracuje właśnie tam, ale pewności nie mam.
Ja chodziłam do dra Madanowskiego w ciąży. Miły, rzeczowy lekarz, ale w moim przypadku zupełnie "zawalił sprawę".
Dr Kłósek pracował na Dyrekcyjnej, jeśli poniższe dane są aktualne to teraz na Borowskiej:
Klinika Ginekologii, Położnictwa
Sama nie mam o nim zdania, miałam z nim do czynienia na izbie przyjęć na Dyrekcyjnej.
 
Ostatnia edycja:
Ogólnie to boje się, że wiosna okaże się ciężka...nie wiadomo do końca jeszcze co z położnictwem na Chałubińskiego. czy przejdą na pod zarządzanie Akademickiego Szpitala Klinicznego na borowskiej czy będą jakąś odrębną placówką...Kobietka która pracowała na ginekologii i u nas jednocześnie właśnie odeszła na emeryturę i wtyki będzie mi brakowac...Co do porodów, jeżeli zgłaszasz się na Izbę przyjęć z porządnym rozwarciem ( ja sie nie umiem sama zbadać:[) to nie mają prawa Cię odesłać. ale życie toczy sie swoim torem, brakuje mi tego spokoju sprzed 5 lat... kiedy mogłam liczyć na moja dr.. zobaczymy czy ta obecna też sie sprawdzi...Boje sie miejsc nie znanych. Na Kamieńskiego pracowałam 5 lat, na klinikach rodziłam synka, a z borowskiej mam teraz lekarza prowadzącego...mam nadzieję, że gdzieś nas przyjmą do tych porodów o_O duzo dobrego słyszałam od koleżanki z pracy o szpitalu LATAWIEC w Świdnicy, ale ja nie mam auta i nie będę robiął sobie wycieczek w nieznane :[
 
Ja, pomimo tego, że mam auto, to do Swidnicy też nie pojadę, bo jak już pisałam zależy mi żeby szpital miał OITD. Z "wtyk", to rodzice znają faceta pracującego na Borowskiej, więc może pomoże. Felidae, jak dobrze pójdzie, to się tam spotkamy :happy: Też jestem w 18 TC i 2 dni :-)
 
reklama
Ja mam koło 20 listopada wizytę u mojego lekarza, który pracuje na Borowskiej, wtedy ma ze mną omówić poród, termin mam na 20 grudnia, ale obiecał mi, że święta spędzę już z maleństwem. Jak tylko będę wiedziała na co można się z nim umówić i czy warto to podam namiary.
 
Do góry