reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

powiem Wam że ja właśnie wogóle o porodzie nie myślę, nic nie czytałam szczególnie, tylko o pozycjach na I i II fazę, a to w każdej chwili może nastąpić, nie boję się bólu i czekam czekam i już bym chciałaaaa :-D
 
reklama
a ja tuż przed porodem trafiłam na historyjki opisane na forum w temacie "poród na wesoło" :-) I to mnie tak wyluzowało, że stwierdziłam co ma być to będzie ale będzie tylko dobrze :-)
 
Ja się staram jak najbardziej nastawić pozytywnie ale boję się jak cholera. Strasznie popękałam przy Kacprze a teraz moja kruszyna według obliczeń z USG to już klocek ponad 4500. Szykuje się na cesarkę. Zastanawiam się co gorsze ale boję się że przeboje po porodowe będą gorsze po tym porodzie bo po tamtym już miałam obniżenie macicy i szyjkę na zewnątrz...
 
Marma to miałaś przejścia... wydaje mi się, że raczej napewno zrobią Ci cesarkę, bo maluszek spory, a gdzie rodzisz? Twój dr coś wspominał o cc?
 
Na dyrekcyjnej. Nie wspominał bo do tej pory to ja byłam na podtrzymaniu. Teraz jest na urlopie i widzę się z nim w przyszłym tygodniu. On jest raczej przeciwnikiem cc ale nie sądze żeby robił problemy jak coś jest nie tak. Zresztą USG miałam robione przy wyjściu ze szpitala i nie wiadomo czy np nie przestał przybierać na wadze... Z tym to różnie bywa... Na pewno będę żądała na dzień dobry USG. Wolała bym rodzić naturalnie... Niby tamto wszystko wróciło do normy po leczeniu i jedynie macica została mi niżej niż była.
 
Cześć brzuszki - jestem nowa na forum - jestem z Wrocka i podobnie jak tytuł tego forum mam dylemat jaki szpital wybrać dop produ - jestem w 21 tygodniu ciąży.
 
Marma, to dużego wyliczyli Ci tego Twojego maluszka. Mojego tydzień temu lekarka wyliczyła na 3100, ale powiedziała, że wyliczenia z USG mogą odbiegać o 10-20% od rzeczywistej wagi dzidziusia. Z tego co wiem, to obecne przepisy zakładają CC zawsze, jeśli waga noworodka przekracza 4500, aby przy porodzie naturalnym nie doszło do uszkodzenia barków dzidziusia.

To na Dyrekcyjnej będą jeszcze przyjmować? NIe zamykają tam jednak w połowie kwietnia?
 
Ostatnia edycja:
lapka najlepiej jak cofniesz się kilka-kilkanaście str wstecz i poczytasz ;-) jest o dyrekcyjnej, kamieńskiego i brochowie, ja mogę Ci najwięcej napisać na PW o kamieńskiego bo tam będę rodziła na dniach
 
reklama
hermionka byłabym wdzięczna za opis jak jest a Kamińskiego ponieważ mieszkam w tej części Wrocławia i własnie chyba tam będę rodziła. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania. :-)
 
Do góry