reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

hej oto fotka z "wjazdu na porodówke na kamieńskiego :-)

http://infobot.pl/r/1pIK

zawsze coś ;-) i artykuł, ale nie czytałam :-)
a to fotka z sali na chałbińskiego
http://infobot.pl/r/1pIL
a tu jeszcze artykulik o kamieńskiego ale raczej stary
sala z wanna z tego co widze i jeden pokoj , ale prywatny dla ubezpieczonych z medicoverze np. no chyba ze sala wolna i jest potrzebna to mozna sie załapać hihi
http://infobot.pl/r/1pIM
 
reklama
wiecie co stwierdziłam dziewczyny że mało kto jest zainteresowany szpitalem na brochowie !!ja będe rodzić na kamińskiego ale stwierdziłam jak mnie zlapią straszne bóle to na Dyrekcyjną
 
hej oto fotka z "wjazdu na porodówke na kamieńskiego :-)

http://infobot.pl/r/1pIK

zawsze coś ;-) i artykuł, ale nie czytałam :-)
a to fotka z sali na chałbińskiego
http://infobot.pl/r/1pIL
a tu jeszcze artykulik o kamieńskiego ale raczej stary
sala z wanna z tego co widze i jeden pokoj , ale prywatny dla ubezpieczonych z medicoverze np. no chyba ze sala wolna i jest potrzebna to mozna sie załapać hihi
http://infobot.pl/r/1pIM
ta porodówka na jedną osobe to dla wszystkich czy tylko dla porodu rodzinego bo jeżeli dla wszystkich to jestem w dużym szoku
 
powiem, ze nie orientuje sie ale chyba tak cala porodowka wyglada wszystkie kobietki osobnoe pokoje do porodu maja, po remoncie porodowki juznie odwiedzałam więc nie wiem. w czsie remontu 3 lata temu kiedy to z oddzialu patologii zrobili porodowke tak bylo jedna rodzaca jeden pokoj z wyposazeniem wiec moze utrzymali ten standard. ale moge sie dopytac :-)
 
Dziewczyny, a czy oddziały porodowe sa dezynfekowane/remontowane/zamykane co roku? Czy co roku w tym samym terminie?
Bo mnie się świetnie rodziło na Kamieńskiego i jakbym miała mieć następne dziecko to chyba będę cyrklować z ciążą tak żeby nie trafić na remont Kamieńskiego:D
 
Dziewczyny, a czy oddziały porodowe sa dezynfekowane/remontowane/zamykane co roku? Czy co roku w tym samym terminie?
Bo mnie się świetnie rodziło na Kamieńskiego i jakbym miała mieć następne dziecko to chyba będę cyrklować z ciążą tak żeby nie trafić na remont Kamieńskiego:D
remonty zawsze są od czerwca do połowy września tak jak było jak rodziłam w 2005 roku zależy jak trafi na szpital

w grudiu na pewo remontu nie będzie :-D
 
powiem, ze nie orientuje sie ale chyba tak cala porodowka wyglada wszystkie kobietki osobnoe pokoje do porodu maja, po remoncie porodowki juznie odwiedzałam więc nie wiem. w czsie remontu 3 lata temu kiedy to z oddzialu patologii zrobili porodowke tak bylo jedna rodzaca jeden pokoj z wyposazeniem wiec moze utrzymali ten standard. ale moge sie dopytac :-)
to super jestem pod dużym wrażeniem tej porodowki :-)
 
a oto wypowiedz mojej kolezanki ktora rodzila na kamienskiego w 2007 i 2008 :-)
"JESLI CHODZI O PORODOWKI NA KAMIENSKIEGO TO KAZDA KOBITA MA SWOJA,W KAZDEJ SALI JEST SOFA DLA MEZA ALE NIE W KAZDEJ JEST LAZIENKA.
JA AKURAT JAK RODZILAM BLAZEJKA TO CHYBA TRAFILAM NA NAJLEPSZA BO BYLA Z LAZIENKA BLISKO DYZURKI ,NO A Z FILIPKIEM TO BYLA BEZ LAZIENI NO I PRZY SAMEJ DYZURCE WIEC TO NIE BYLO PRZYJEMNE JAK MNIE BADALI A TAM BYLA CALA DYZURKA LEKARZY I POLOZNYCH ,NO I TO PRZY OTWARTYCH DRZWIACH.
JEST JEDNA SALA DO PORODU W WODZIE,W TEJ SALI JEST TYLKO WANNA NO A LOZKA JUZ NIE MA WIEC NIE MAM POJECIA GDZIE RODZI TA DZIEWCZYNA (CHYBA PRZECHODZI DO INNEJ SALI)
JAK DZIEWCZYNA DLUGO MA BOLE TO POLOZNA DAJE PILKE I NA NIEJ CWICZY NO I CO CHWILE CHODZI POD PRYSZNIC.
Z BLAZEJKIEM DLUGO SIE MECZYLAM WIEC ZE WSZYSTKIEGO KOZYSTALAM,NO I DLATEGO SIE CIESZYLAM ZE BYLAM W TEJ SALIU Z LAZIENKA.Z FILIPKIEM PODLACZYLI MI KROPLOWKE O 10 A O 13 GO URODZILAM WIEC Z NICZEGO NIE KOZYSTALAM BO BARDZO SZYBKO GO URODZILAM .
Z TEJ LAZIENKI NA TEJ JEDNEJ SALI KOZYSTAJA WSZYSTKIE RODZACE WIEC TO TEZ NIE JAEST ZA FAJNE.
NO ALE OGOLNIE MOWIAC TO I TAK JEST TAM SUPER FAJNIE NIGDY NI E POWIEM ZLEGO SLOWA NA PORODOWKE NA KAMIENSKIEGO"

pozdrawiam i zycze udanych porodow
 
a oto wypowiedz mojej kolezanki ktora rodzila na kamienskiego w 2007 i 2008 :-)
"JESLI CHODZI O PORODOWKI NA KAMIENSKIEGO TO KAZDA KOBITA MA SWOJA,W KAZDEJ SALI JEST SOFA DLA MEZA ALE NIE W KAZDEJ JEST LAZIENKA.
JA AKURAT JAK RODZILAM BLAZEJKA TO CHYBA TRAFILAM NA NAJLEPSZA BO BYLA Z LAZIENKA BLISKO DYZURKI ,NO A Z FILIPKIEM TO BYLA BEZ LAZIENI NO I PRZY SAMEJ DYZURCE WIEC TO NIE BYLO PRZYJEMNE JAK MNIE BADALI A TAM BYLA CALA DYZURKA LEKARZY I POLOZNYCH ,NO I TO PRZY OTWARTYCH DRZWIACH.
JEST JEDNA SALA DO PORODU W WODZIE,W TEJ SALI JEST TYLKO WANNA NO A LOZKA JUZ NIE MA WIEC NIE MAM POJECIA GDZIE RODZI TA DZIEWCZYNA (CHYBA PRZECHODZI DO INNEJ SALI)
JAK DZIEWCZYNA DLUGO MA BOLE TO POLOZNA DAJE PILKE I NA NIEJ CWICZY NO I CO CHWILE CHODZI POD PRYSZNIC.
Z BLAZEJKIEM DLUGO SIE MECZYLAM WIEC ZE WSZYSTKIEGO KOZYSTALAM,NO I DLATEGO SIE CIESZYLAM ZE BYLAM W TEJ SALIU Z LAZIENKA.Z FILIPKIEM PODLACZYLI MI KROPLOWKE O 10 A O 13 GO URODZILAM WIEC Z NICZEGO NIE KOZYSTALAM BO BARDZO SZYBKO GO URODZILAM .
Z TEJ LAZIENKI NA TEJ JEDNEJ SALI KOZYSTAJA WSZYSTKIE RODZACE WIEC TO TEZ NIE JAEST ZA FAJNE.
NO ALE OGOLNIE MOWIAC TO I TAK JEST TAM SUPER FAJNIE NIGDY NI E POWIEM ZLEGO SLOWA NA PORODOWKE NA KAMIENSKIEGO"

pozdrawiam i zycze udanych porodow

Poród odbywa się w wodzie - jak sama nazwa wskazuje:)
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i oczywiście prosimy o więcej...Ja jutro wybieram się na Kamieńskiego, na zwiedzanie, mam nadzieje, że dotrę, to podzielę się wrażeniami...
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry