reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

@Aksamitka28 sto lat, wszystkiego najlepszego 🙂
Happy Birthday Party GIF by curly_mads
 
reklama
@Aksamitka28 wszystkiego najlepszego! wiele radości, zdrowia i siły na nadchodzące tygodnie i miesiące. Niech każdy dzień przynosi Ci nowe, piękne doświadczenia i niech maleństwo rozwija się zdrowo i szczęśliwie.❤️🎉🤰🏻
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a powiedzcie mi do invitro jak są pobierane plemniki? Wygląda to tak jak przy badaniu nasienia czyli do kubeczka czy przy pomocy biopsji jąder? Przeczytałam teraz podst istaembriolog odnośnie ivf w ramach programu i pisze ona o biopsji. Ja byłam przekonana jakoś, że biopsja jest wykonywana tylko gdy są bardzo źle wyniki nasienia. Coś więcej wiecie o tym ?
Plus pisze, że nie będzie możliwości nawet dopłaty w celu badania zarodków.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi do invitro jak są pobierane plemniki? Wygląda to tak jak przy badaniu nasienia czyli do kubeczka czy przy pomocy biopsji jąder? Przeczytałam teraz podst istaembriolog odnośnie ivf w ramach programu i pisze ona o biopsji. Ja byłam przekonana jakoś, że biopsja jest wykonywana tylko gdy są bardzo źle wyniki nasienia. Coś więcej wiecie o tym ?
Plus pisze, że nie będzie możliwości nawet dopłaty w celu badania zarodków.
W poście chodziło o to, że jeśli będzie konieczność pobrania nasienia przez biopsję to będzie ona refundowana. Natomiast biopsja w przypadku np. Żylaków już nie.
 
Nie, ale wątpię żeby miało to znaczenie, bo jeden wynik AMH miałam w 4h drugi po 18h i obydwa wyniki były takie same, a w synevo gdzie był najlepszy wynik po 22h
No właśnie z tego co tu na forum czytam, to AMH powinno się badać przy laboratorium, bo jest nie trwałe i przewożenie krwi może zaniżyć wynik. Dziewczyny prawda to ?
 
reklama
No właśnie z tego co tu na forum czytam, to AMH powinno się badać przy laboratorium, bo jest nie trwałe i przewożenie krwi może zaniżyć wynik. Dziewczyny prawda to ?
No właśnie ja też tutaj tak czytałam, dlatego wybierałam punkt pobrań przy laboratorium (chociaż koniec końców okazało się, że próbkę wysyłali i tak na drugi koniec miasta 😑).
 
Do góry