reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny a powiedzcie mi do invitro jak są pobierane plemniki? Wygląda to tak jak przy badaniu nasienia czyli do kubeczka czy przy pomocy biopsji jąder? Przeczytałam teraz podst istaembriolog odnośnie ivf w ramach programu i pisze ona o biopsji. Ja byłam przekonana jakoś, że biopsja jest wykonywana tylko gdy są bardzo źle wyniki nasienia. Coś więcej wiecie o tym ?
Plus pisze, że nie będzie możliwości nawet dopłaty w celu badania zarodków.
Pobranie tak jak przy badaniu nasienia :)

Sorki, że udzielam się bez zapisania, wybaczcie. Podczytuje Was cały czas regularnie i mocno kibicuję, szczególnie długoletnim staraczkom.💚 miałam się zapisać w tym miesiącu, ale u mnie wynik cały czas ten sam.
Jestem w szoku, że tyle osób tu jest gotowa na ivf. Może dzięki refundacji nie będzie to już tematem tabu. Trzymam kciuki, bądźcie silne w dążeniu do spełnienia tego pięknego marzenia 🍀
 
reklama
No właśnie z tego co tu na forum czytam, to AMH powinno się badać przy laboratorium, bo jest nie trwałe i przewożenie krwi może zaniżyć wynik. Dziewczyny prawda to ?
Tylko że to u mnie by się kompletnie nie sprawdziła ta teoria. Bo każda próbka była wysyłana, w tym jedna z diag była pobrana w szpitalu gdzie pobierają krew właśnie na badania wrażliwe. Mało tego z synevo miała nawet dłużą podróż do głównego labu niż próbki z diagnostyki.

W szpitalu pytałam o to przewożenie i panie mówiły że nie ma opcji żeby z powodu przewożenia były zmienione wyniki, bo one każdą próbkę zabezpieczają tym bardziej, że to jest szpital i mają dużo próbek pobieranych na badania wrażliwe. Więc idąc takim tropem z synevo powinnam mieć najgorsze wyniki, a nie najlepsze bo próbka miała najdalej do labu i najdłużej czekałam na wynik. Plus z diagnostyki pierwsza była bardzo szybko przebadana chyba nigdy mi się nie zdarzyło żebym po 4 h miała już wynik krwi. Więc ta teoria z przewożeniem i zaniżeniem wyniku nie bardzo mi pasuje.
Bardziej właśnie wpływ stymulacji i może w niewielkim stopniu suple ale tu uważam, że jest za krótki czas ich brania plus może jakieś bardzo słabe sprzęty mają w diagnostyce 🤷🏻‍♀️
 
Ostatnia edycja:
@wrobelmm
Simon Cowell Wow GIF by America's Got Talent
 
reklama
Do góry