reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Jeśli chodzi o filmy to ja aktualnie 3 sezon Bridgertonow oglądaj w kółko i książkę już 3 razy przeczytałam 🫣 a z Witch to ja też Irma bo wodę kocham więc była bardziej popularna niż się wydaje, a ostatnio mi wyskoczyło na FB i wysyłałam siostrze:
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-05-18-21-24-57-194_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2024-05-18-21-24-57-194_com.facebook.katana.jpg
    282 KB · Wyświetleń: 61
reklama
13 maj już był, więc jeśli chcesz z nami tutaj zostać do końca miesiąca, mogę Cię wpisać na ławeczkę, a na testowanie zapiszesz się już na czerwiec, na kolejnym wątku.

Tymczasem - miło będzie Cię poznać, jednak opowiedz nam trochę o sobie - jak długo się staracie etc.
Staramy się o dziecko od 1,5 roku i jest ciężko są już chwile zwatpienia.
Niby wszystko badania Ok ale efektów brak.
 
Jeśli chodzi o filmy to ja aktualnie 3 sezon Bridgertonow oglądaj w kółko i książkę już 3 razy przeczytałam 🫣 a z Witch to ja też Irma bo wodę kocham więc była bardziej popularna niż się wydaje, a ostatnio mi wyskoczyło na FB i wysyłałam siostrze:
Brigentonów też już pożarłam. W jeden wieczor. Trochę się śmiałam z pewnych dialogów, ale nie chce spoilerowac :D
 
Hej hej, @Mademoiselle_Nika faktycznie niefart 🫣 super że wybierasz się na urlop, my też wyjeżdżamy na 3 dni ale do Łodzi pojesc pysznego wege jedzonka i pospacerować 😊
My dziś byliśmy w Katowicach, wam też przyszło 5 skierowań na IKP? ;o
Ale zakwalifikowali mnie jako urodzenie martwe mimo że mówiłam jaka była sytuacja i mówili że się łapiemy więc trochę naciągane ale jestem wdzięczna że się udało :)
My też w Polskę mieliśmy na dłuższy weekend wyjechać, w Bieszczady. Ale trafiła sie, ze mąż ma trochę przestoju w pracy wiec lecimy poplażować. Udanego wyjazdu dla Was!
 
Wiem o co chodzi, ja robię dwie nielegalne rzeczy: 1) dodaje slodzika (wcześniej cukier teraz ksylitol) 2) serek topiony 🫣 ale plasterek czy kawałek sera topionego przy takiej ilości warzyw i wartości jakoś mi umyka i nie uważam za turbo grzech. I wolę zupę krem niż taką normalną :)
Też jestem team krem. Sprawdzę Twój sposób przy kolejnej okazji :)
 
reklama
Do góry