reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Nie znamy :) To mój 6. mies. starań o drugie dziecko. Mierzę temp., a w tym cyklu dorzuciłam jeszcze testy owu i apkę Premom. Bardzo mi się wydłuża czas w tym ciągłym oczekiwaniu, więc postanowiłam do was dołączyć :)
Hej ja taki sam "zestaw" stosuję.
Wczoraj premom wyznaczył owulację a dziś skok temp -więc liczę że wszystko się zgadza. W domu już czekają polecane tutaj testy ciążowe z DOZ 😁.
Zastanawiam się tylko czy iść zbadać progesteron za tydzień 🧐 czy fakt skoku temp jest już wystarczającym potwierdzeniem owulacji....
 
reklama
Hej ja taki sam "zestaw" stosuję.
Wczoraj premom wyznaczył owulację a dziś skok temp -więc liczę że wszystko się zgadza. W domu już czekają polecane tutaj testy ciążowe z DOZ 😁.
Zastanawiam się tylko czy iść zbadać progesteron za tydzień 🧐 czy fakt skoku temp jest już wystarczającym potwierdzeniem owulacji....
Idź jeśli masz taką możliwość - wówczas będziesz miała pewność, czy owulacja faktycznie wystąpiła zgodnie z przewidywaniami.
 
Hej ja taki sam "zestaw" stosuję.
Wczoraj premom wyznaczył owulację a dziś skok temp -więc liczę że wszystko się zgadza. W domu już czekają polecane tutaj testy ciążowe z DOZ 😁.
Zastanawiam się tylko czy iść zbadać progesteron za tydzień 🧐 czy fakt skoku temp jest już wystarczającym potwierdzeniem owulacji....
Hej :) To trzymam kciuki! Ja mam ten sam dylemat z progesteronem i zdecydowałam, że w tym miesiącu zbadam. Chyba porwę się wtedy też na betę 🙈 Który to Twój cykl starań?
 
Hej :) To trzymam kciuki! Ja mam ten sam dylemat z progesteronem i zdecydowałam, że w tym miesiącu zbadam. Chyba porwę się wtedy też na betę 🙈 Który to Twój cykl starań?
Hej, u mnie to 3 cs i też dumam czy bety nie zrobić w 8dpo🤓 poza tym mam już 3ke dzieci :) a w grudniu poroniłam I po tym 2x badałam progesteron i raz był 18 a w zeszłym miesiącu 15, mam 38 lat 🙈.

Widze że prawie tym samym czasie będziemy testować 🧐😁 , kiedy wybierasz się na badania ?
 
Hej dziewczyny które są przed testowaniem, macie jakieś objawy wskazujące ze to może być ciąża? Mnie od ponad tygodnia pobolewa podbrzusze, ból spojenia łonowego i często jajniki kłują, ciągną. Jestem bardzo senna głowa czasem pobolewa i miewam zawrotu głowy. Czasem mnie mdli i najgorzej jest z piersiami. Są jakby obrzekniete widać żyły. Wieczorem jest najgorzej. Hormonalnie u mnie wszytko dobrze, wszystko mam uregulowane.
 
Hej dziewczyny które są przed testowaniem, macie jakieś objawy wskazujące ze to może być ciąża? Mnie od ponad tygodnia pobolewa podbrzusze, ból spojenia łonowego i często jajniki kłują, ciągną. Jestem bardzo senna głowa czasem pobolewa i miewam zawrotu głowy. Czasem mnie mdli i najgorzej jest z piersiami. Są jakby obrzekniete widać żyły. Wieczorem jest najgorzej. Hormonalnie u mnie wszytko dobrze, wszystko mam uregulowane.
Wszystkie objawy, które wypisałaś mogą wskazywać zarówno na zmęczenie, ciążę jak i na PMS. Który masz dpo? Jeśli są to objawy ciąży - test powinien już wyjść pozytywny.
 
Wszystkie objawy, które wypisałaś mogą wskazywać zarówno na zmęczenie, ciążę jak i na PMS. Który masz dpo? Jeśli są to objawy ciąży - test powinien już wyjść pozytywny.
Tak wiem, znam swoje ciało bardzo dobrze i tym razem jest totalnie inaczej. Dziś jest mój 23 dc. 11dpo
 
reklama
Tak wiem, znam swoje ciało bardzo dobrze i tym razem jest totalnie inaczej. Dziś jest mój 23 dc. 11dpo
ciąże potwierdza test ciążowy, a później beta. Objawy mają to do siebie, ze lubią zmylić. Dlatego testuj. Ja tez znam swoje ciało i jego powtarzalność, a nieraz wydarza się coś nowego i ani razu nie była to ciąża. Natomiast Tobie oczywiście życzę, żeby jednak nowe objawy potwierdziły to oczekiwane :))
 
Do góry