reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
U nas z seksu 2 dni przed owu się w kwietniu niestety nie udało, ale trzymam kciuki, żeby u Was było odwrotnie! 🥰🤞🏻 Zwłaszcza, że masz cykl wspomagany, a ja dopiero zaczynam takie przygotowania 😉

Ale to endo! 😱 Ja miałam 15,5mm dwa dni przed okresem. I też dzisiaj wybieram się na monitoring, mój pierwszy ever 🫣😅
Powodzenia! 🥰 Ja już po i endo 16 mm więc na szczęście nie urosło już jakoś bardzo 😌
 
Witajcie dziewczyny na nowym wątku🙂 @wrobelmm super pierwsza strona!🤩 monitoring mam w niedzielę, ale proszę zapisz mnie orientacyjnie na 19 maja. W tym miesiącu proszę siłę wyższą o brak jakichkolwiek perypetii w cyklu , bo mi to ewidentnie nie na rękę, jeśli okres ma przyjść, to niech będzie o czasie i niech się nie przeciąga bo 🤬

Powodzenia!💜
 
reklama
Do góry