reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Lamette dostałam aby była pewność że urosną (rosną bez tego ale ok), Dupka to chyba wszystkim dają jak leci chociaż u mnie nie ma przesłanek do tego (1 ciąża bez problemów), mój Endo jak usłyszał o Dupku to pomarudził ale nie chciał się wtrącać 🙈😹 Generalnie faszeruje się tabletkami, aby w końcu zobaczyć te dwie kreski 🤞
Lody mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czekoladowe 😎 potrafisz namówić !
Te z Lidla, nie są wcale gorsze od Brownie z Ben&Jerry's, serio
A kosztuja połowę mniej 😀
 
Właśnie też dzis robiłam research immunologów i znalazłam te dwa nazwiska. A czy oni online przyjmują?
Ja wyszukałam sobie jeszcze w Poznaniu jednego, dr Maciej Kurpisz i niby właśnie chyba w InviMed konsultuje. 🤔 Musze poszukać go ma grupach na fejsie, czy coś o nim dziewczyny pisały.
 
Dziewczyny, macie jakies nazwiska immunologow z Warszawy, albo z Polski ale konsultacja online ?ktoś coś?
Nie pamiętam czy już pytałam.
Słyszałam o Paśnik, ale do niego to grudzien🫡
Chyba nikt z poniższej listy nie jest z Warszawy, ale z forum kojarzę najbardziej poniższych polecanych immunologów:
Paśnik
Sydor
Malinowski (jest ich dwóch, ojciec i syn)
Jarosz
 
Dziewczyny, macie jakies nazwiska immunologow z Warszawy, albo z Polski ale konsultacja online ?ktoś coś?
Nie pamiętam czy już pytałam.
Słyszałam o Paśnik, ale do niego to grudzien🫡
Zrobiłam ostatnio całkiem nie wiem dlaczego screen polecenia od znanej lekarz. Widocznie dla ciebie 😊❤️
 

Załączniki

  • 296C67BE-50CA-46F1-B779-4F467F78C0F2.jpeg
    296C67BE-50CA-46F1-B779-4F467F78C0F2.jpeg
    267,7 KB · Wyświetleń: 75
Zrobiłam ostatnio całkiem nie wiem dlaczego screen polecenia od znanej lekarz. Widocznie dla ciebie 😊❤️
:-) Ja właśnie zrobiłam trochę badań immuno i chce z kimś to skonsultować.
Jutro zrobimy jeszcze to hlca niemeza dla korelacji z moimi.
Chce mieć poczucie, że robię wszystko :(
 
:-) Ja właśnie zrobiłam trochę badań immuno i chce z kimś to skonsultować.
Jutro zrobimy jeszcze to hlca niemeza dla korelacji z moimi.
Chce mieć poczucie, że robię wszystko :(
O widzę ze ten Sydor się już pojawia posty wyżej! Kurczę nie sądziłam ze na kraj jest ich tak mało :o trzymam kciuki 🤞
 
reklama
I ja :-))
Nawet z zadrutowaną szczeką je jem 😀
To jesteś lepsza niż ja, bo ja gdy nosiłam aparat nie byłam w stanie ich jeść ;)
Ale najbardziej cierpiałam przez to, że nie mogłam jeść jabłek - bo jabłka lubię tylko w postaci bierzesz i gryziesz (krojone mi nie smakują), a z aparatem nie byłam w stanie ich ugryźć 😅
 
Do góry