reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
U mnie przy pierwszym zastrzyku z Ovitrelle kreski też były mocne. Pamiętam też że długo mi się on utrzymywał na testach paskowych. Dopiero beta mi powiedziała że to nie ciąża jakoś 14 czy 15 dni po zastrzyku. Teraz 7 dni po zastrzyku ja już nie mam nawet śladu na tescie. Nie wiem od czego zależy tempo wypłukiwania się zastrzyku ale u mnie im dłużej biorę tym szybciej znika. Jedynie doszły mi teraz po nim plamienia poowulacyjne.
A to chyba mnie też to spotkało, bo miałam plamienie 5 dni po zastrzyku.
 
Od drugiego dnia po zastrzyku, ale ominęłam kilka dni pomiędzy. Ostatni na dole jest z dzisiaj, 10 dni po zastrzyku :) jutro pewnie skoczę na betę i proga żeby wiedzieć czy jest sens brać dalej utrogestan. Ty bierzesz jakiegoś proga dodatkowo?
Taaak, progesteron Besins. A jeśli ciąża, dołączam Utrogestan😃
 
ja trzy dni po zastrzyku miałam taką. Drugie zdjęcie to kreska 3 dni po zastrzyku, a na dole ta z dziś. Dlatego dziwię się, że nie ma aż takiej różnicy 😅

Muszę zrobić jeszcze rezonans dna miednicy. Tak mi powiedział lekarz jak chciałam się zapisać.
Wiecie, jeszcze tego nie zrobiłam 🙈🫠
Nie linczujcie mnie, wiem że najlepiej wszystko zrobić jak najszybciej, natomiast ja mam taki wstręt do szpitali. Teraz w tej pracy nerwówka, niedługo odbieramy mieszkanie. Zbyt wiele srok za ogon.
Starać się nie przestajemy, bo nigdy nie wiadomo jak nas życie zaskoczy.
Masz endometriozę?
 
reklama
Do góry