reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

U mnie waga od jakiegos czasu a dokladnie od 5 miesiecy stoi w miejscu ... 52 kg ani wiecej, ani mniej ... a od dwóch tygodni zjadam activia i ... :tak: ... super sprawa :-D
Ines a Ty nie narzekaj ... u Ciebie to miesnie ważą ... ćwiczysz wiec masz ... jak dla mnie wyglądasz rewelacyjnie :tak::-)

Achia zapomniałam dodac ze mnie po tych herbatkach system slim figura nie chciało sie slodyczy i ogolnie mniej jadlam :tak:
 
reklama
Ines a Ty nie narzekaj ... u Ciebie to miesnie ważą ... ćwiczysz wiec masz ... jak dla mnie wyglądasz rewelacyjnie :tak::-)
:rofl::rofl::rofl: MoniQa 25.08 mnie zobaczysz to i te moje "miesnie" zobaczysz :-DW ogóle to na fotach ze spotkania forumowego widac jaka mam opone! Fuj!!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Chyba te fotki mnie najbardziej zmotywowaly bo jakos chyba sobie sprawy nie zdawalam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Jak dla mnie Ines to Moniqa ma racje, że wyglądasz rewelacyjne.
Moniqa a 52 kg to moja waga marzenie ale chyba aż tyle to mi się nie uda zdobyć
 
Dziewczyny to miłe ale... po prostu waże chyba najwięcej w swoim życiu (no poza ciążą) i bardzo źle się czuję z tym. :-( 48 - 50 kg to moja waga marzenie :-)
Ale ja wiem ze szybko schudnę bo już raz mi się tak udało. Schudłam w 3 tygodnie 8 kg cwiczac i stosując diete ŻZiP (Żryj Zdrowow i Połowę) :-D Mam dość dobrą przemianę materii i nie mam zbytnio skłonności do tycia, pod warunkiem że nie żrę świństw typu mc.donald itp. No wiec mam nadzieję ze za miesiąc bedzie 50 kg!!! :-):-):-) No a dziś zważyłam się na czczo bez ubranka (czyli tak jak byc powinno) i jest 57,6 czyli troszkę mniej... wczorajsza waga była w dzień więc niezbyt adekwatna... Planuję co 3 dni zaznaczać wagę na suwaczku i mam nadzieję że będzie co raz niższa!!! :-)
 
nom ja jem od poniedziałku zdrowo ale w mega porcjach. Nie potrafie tak radykalnie i nagle przestać jeść :crazy:

na śniadanie płatki z ..... dziś... maślanką
na obiadek jarzynki... tylko, że z patelni
na kolacje chlebek wasa żytni sztuk 2 i szyneczka :rofl2:

- pomiędzy jakiś owoc

Inesku wiem co czujesz. Mi też powtarzają, że wyglądam ok, jedynie troche brzucha mam, ale ja się nie mieszcze w moje przedciążowe majtki! :szok:
mam 160cm i waże teraz 62kg :sorry2: mój cel to 52..... a moze 50.... :rofl2:
pozwole sobie na podobny suwaczek hihi moze to doda większej motywacji
 
A u mnie katastrofa po ciąży schudłam tak bardzo że wszystkie ciuchy które nosiłam przed ciążą ze mnie spadały po prostu się w nich topiłam, przez jakiś czas było super i nagle zaczęłam z powrotem przybierać na wadze :zawstydzona/y:Muszę się z wziąść za siebie :-p:-p:cool2:

Tfu tfu...nie straszcie mnie dziewczyny :no: Ja po ciąży schudłam tak właśnie jak pisała Loja i Ines...i narazie moja waga stoi na 50 kg (może dlatego że jeszcze trochę karmię małą piersią-wieczorkiem i w nocy) i ja NIE CHCĘ żebym zaczęła przybierać na wadze :baffled::no:
 
Milkshake no to musimy sie wspierac :-) :tak:A menu mamy niesamowicie podobne!!!:-D:-D:-D:-D

sniadanko - płatki fitness + jogurt bez cukru
obiadek - jarzynki gotowane na parze + kilka kawaleczkow piersi z kurczaka
kolacja - chlebek wasa z pomidorkiem

Pomiedzy posiłkami baaaaardzo duzo niegazowanej wody mineralnej i jak jestem głodna to albo owoc albo soczki pomidorowe :-) (uwielbiam je, sa nisko kaloryczne maja duzo witamin i skutecznie oszukuja głód)
No i 2 razy w tygodni pilates ;-)
Aha i na oczyszczenie organizmu ziolowe tabletki odtoksyczniajac denoxinal :-)
 
A ja jem wszystko łącznie z batonami i fastfudami :zawstydzona/y: ... jem to na co mam ochote ;-) .. ale codziennie cwicze ... sport to chyba moje hobby ;-):tak: ... ale jakbym tak zrzucila jeszcze ze 4 kg wcale bym sie nie obrazila :-)
moja najwyzsza waga sprzed ciazy to 50 kg ( w 1szej klasie ogolniaka) ... ale w zasadzie to trzymalo sie pomiedzy 44 a 47 kg ... a teraz ... u mnie widac kazdy kilogram ... ale szczerze to mnie tam to nie przeszkadza, mojemu mezowi tez nie , a tym bardziej synusiowi ;-)
 
MoniQa ja jak schudłam (kiedys, to o czym pisalam) 8 kg w 3 tygodnie i wazylam 47-48 kg to też potem, po schudnięciu jadłam wszyyyyyystko i "zapuszczenie się" zajęło mi ładnych pare lat! :-D Chyba mamy podobna, dobrą przemiane materii ;-)
 
reklama
Monia Ines...to Wy takie drobniutkie kobietki jesteście :tak:...44-48 kg to jak mały kurczaczek :-D

 
Do góry