reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
Od eeeeee... wczoraj!!! :-) hihi ja juz zaczelam ;-):tak: moze nawet wage sobie sprawie (bo mi sie zepsula :baffled::wściekła/y:) i wstawie suwaczek wagowy. To zawsze jakas motywacja ;-):-p
 
Ines nie kupuj wagi szkoda kasy i tak zawsze pokazuje za dużo kilogramków:-p:-p:-D
no dobra ja wczoraj nie zjadłam kolacji więc też można uznać że zaczęłam odchudzanie batonika nie liczę bo był mały i chudziutki;-):rofl2:
 
Milshake - jak najbardziej się wziełam za siebie i trzymam dzielnie:
wczoraj śniadanko - jajo na twardo potem o 13tej muesli na mleku0% (obrzydlistwo kupie sobie jogurcik do picia do tego zamiast mleka) na obiadek lekka zupka na kolacje woda i do tego herbatki Moniqowe i chrom, dzisiaj na śniadanie jajo (jak co dzień) na drugie śniadanko sałatka z pomidorka na przekąske marchewka (sztuk 2) na obiad zupa grzybowa (nie moge terroryzować mamy bo u niej jadam obiadki jak wracam z pracy) na kolacji będą płatki fitnes - zakupiłąm megapake z miseczką no i normalne ZERO słodyczy od wczoraj alez jestem dzielna :rofl2:
 
Dobra... moja waga nie jest zepsuta!!! :-) Juz wazy i... pokazuje O WIELE ZA DUZO kg!!!:szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przyznam sie uczciwie to moze wstyd mnie zmotywuje! Waze 58,4 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mam 8,5 kg do zrzucenia:szok::szok::szok:
 
reklama
Jej Ines też bym chciała mieć taką wagę. :shocked2: Niestety mam ich troche za dużo. Moja waga przed ciążą pokazywała 55 kg , a teraz 61:szok: tj 6 kg do zrzucenia. kiedy mi się to uda:confused:
 
Do góry