reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

A ja sie ostatnio roztylam :-( :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:chodze na pilates a mimo to... miesnie silniejsze ale jestem grubsza :-( Wagi nie znam bo nie mam wagi, ale widze w lustrze i po ciuchach...:dry::baffled::zawstydzona/y::errr::growl::sad::oo: Biore sie za siebie bo juz nie karmie wiec... :-) Trzymam kciuki za Was a Wy za mnie trzymajcie ok? :-)
 
reklama
Moniqa no to super!!! Też się zastanawiałam nad ta herbatką... ale powiedz czy tłuszczyk też spala, bo chciałabym pozbyć się oponki wokół brzuszka... no i czy nadal ja pijesz? i czy nie ma efektu jojo???
 
Elisabeth efektu jojo brak :-)... ja juz dawno skonczylam ... ale zastanawiam sie nad jeszcze jedna kuracja :dry:... oponka wokol talii minimalna - ale mysle ze to moja taka uroda tez ... tyle ze ja jeszcze codziennie sobie cos tam podcwiczowywuje :-D ... w kazdym badz razie wchodze we wszystko sprzed ciazy :tak:
 
A u mnie katastrofa po ciąży schudłam tak bardzo że wszystkie ciuchy które nosiłam przed ciążą ze mnie spadały po prostu się w nich topiłam, przez jakiś czas było super i nagle zaczęłam z powrotem przybierać na wadze :zawstydzona/y:Muszę się z wziąść za siebie :-p:-p:cool2:
 
A u mnie katastrofa po ciąży schudłam tak bardzo że wszystkie ciuchy które nosiłam przed ciążą ze mnie spadały po prostu się w nich topiłam, przez jakiś czas było super i nagle zaczęłam z powrotem przybierać na wadze :zawstydzona/y:Muszę się z wziąść za siebie :-p:-p:cool2:
JAK BYM CZYTALA O SOBIE!!!!:dry::baffled:
Loja to co? Z poniedzialkiem bierzemy sie za siebie i za miesiac jestesmy super laseczki? ;-) :-D
 
Moniqa a można te herbatki pić karmiąc piersią?

cycka żywot chyba się zakończy za tydzień bo Olek nim gardzi....ale zawsze coś tam z niego umczknie...
trochę mi przykro...

cycuśki nawet mam fajne tylko trochę "wyczerpane" i z rozstępami (nigdzie na brzuchu nie mam rozstępów tylko na cyckach)
 
Milkshake oj tego to nie wiem .. ja nie karmilam piersia ( znaczy karmilam cale 2 tygodnie :baffled:) ... najlepiej jak spytasz w aptece :tak:

ale tak sobie mysle , ze chyba raczej nie ... niby to ziolka, ale ma ją cos tam lekko przeczyszczającego wiec ...
 
Milkshake,piszesz,że żywot cycusia zakończy się gdzieś tak za tydzień,to moze poczekaj jeszcze z tą herbatką te kilka dni.lepiej chyba nie eksperymentować.
 
Renik i jak tam dietka? Przestrzegasz zasady paktu? :-)
ja nie jem chleba, na sniadania płatki z mlekiem (mam nadzieje, że nie uczule Olka)
na obiad gotowany kurak i zupka z niego...
teraz jem chłodnik na buraczkach bo jestem głodna jak sam skurcz..... :-D:happy2:
a tak to nawet dobrze mi mija drugi dzień.... podjadam sałatki jak mam głód.
marzą mi się jedynie bułeczki z piecyka.... leżą tak samotnie na lodówce i łypią na mnie okiem....:sorry2:

narazie nie cwicze bo nadal zdycham po niedzielnym wypadzie rowerowym.. ale moze jutro zaczne tego weidera..... bo chyba te ćwiczonka są oki...
 
reklama
Do góry