reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Milshake, Czarodziejko uffff troche mi lepiej, że ktoś jeszcze u mnie to samo 10 na plusie drga czasem o kilo w góre lub w dół, na ćwiczenia nie mam siły po pracy lece po małą a potem padam, z body spaca musiałam zrezygnować, cos zaczeło mi sie dziać ze szwem (po cesarce) i dodatkowo uczulenia dostałam a zaczynało już iść w dół i skóra się robiła lepsza
 
reklama
Po skonczeniu karmienia (3 miesiace temu) wazylam 49kg (przy 165cm wzrostu), teraz juz waze 51, w porywach 52kg. Mogloby tak stanac, bo juz mi sie zaokraglil brzuszek i bioderka, albo inaczej sie rozlozyc, bo wciaz mam maly, chudy tylek i- moj najwiekszy problem- obwisly biust:baffled:. Tez nie mam sily na cwiczenia, zreszta nigdy nie bylam typem 'gimnastyczki'. Uzywam balsamu ujedrniajacego do ciala i kremy przeciwzmarszczkowe na twarz, bo najpierw obrzeki i przytycie 17 kg a pozniej schudniecie 24kg niestety odbilo sie na wygladzie mojej skory.

I cos na pocieszenie- podobno kiedy dziecko zaczyna chodzic, matka traci wszystkie zbedne kilogramy ;-)
 
Kochane to ja mam najwiecej na plusie.....waga moja to 72 kg a prawidlowa miedzy 50-55 kg i wcale nie chudne, licze ze sie bardziej zmobilizuje w te wakacje bo we wrześniu moja przyjaciółka wychodzi za mąż i wypada się ładnie prezentować....i nie mieć zadyszki przy tańcach :szok:
 
Ja już nie mogę wytrzymać ze swoją wagą. Jak pisałam dalej 10kg na plusie.
Choć wg wskaźnika BMI to żadej nadwagi nie mam.

bolą mnie kolana, nie mieszczę się w ciuchy, a celulitu mam więcej niż hipopotan.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

może znacie jakąś fajną dietę?
bo o ćwiczeniach nie ma mowy, bo nie mam na nie sił, może ewentualnie brzuszki wchodzą w gre....
a może słyszałyście o błonniku?
nadal karmię piersią (raz w nocy :dry:) i nie moge brać różnych termo fet burnów itd.....
 
Milkshake niestety ja Ci nie pomogę, bo akurat z wagą nie miała problemów, bo w ciąży przytyłam tylko 6kg (z czego bardzo sie cieszę zważywszy na to że wogóle nie karmiłam piersią), ale oponka wokół brzuszka pozostała...

Ale chciałam się spytać jak tam wasze piersi po ciąży??? o ile to nie jest niedyskretne pytanie... moje wyglądają jak skarpety z piaskiem, o chodzeniu bez stanika nie mam mowy i to najlepiej push-up, a szkoda bo w takie upały to dodtkowa warstwa termiczna:-)
 
Milshake to może zacznijmy razem - ja od poniedziałku zaczynam diete bo też mam dość patrzenia na siebie w lustrze, na razie będe eliminować: chleb, makaron, wszelki alkohol, no i moje ulubione słodkości.
a w tym tygodniu teściowa przyniesie mi diete ponoć skuteczną a nie drastyczną.

Elizabeth 6 weidera drukowałam sto razy ale ja jestem typ anty sportowy i po kolejnym przejrzeniu odkładam do okrągłego segregatota (czyt. kosz na smieci), choc staram się czasem brzuszki ćwiczyć.
 
oki Renik to zakładamy pakt: od poniedziałku zero chlebka (będę jadła wase żytnią), makaronu (mojego ulubionego dnia!!! :szok:), nom pifka mi nie bedzie trudno rzucić bo długo nie pije, jedynie te słodkości.... :sorry: ale zawsze lepiej się na lato odchudzać bo są świeże owoce i warzywa, no i upał trochę odbiera chęci do jedzenia... :cool2: więc podrzuć Renik dietkę.... :tak:

A MOŻE KTÓRAŚ SIĘ JESZCZE PRZYŁĄCZY?
W KUPIE SIŁA!!!!!!! :laugh2:


dziś Oluś wzgardził moim cyckiem :dull: aż mnie w niego ugryzł ze złości, że mu go pcham :shocked2: może i karmienie odłoże więc będe mogła się wspomóc jakimis specyfikami....


u mnie też cieżko z cwiczeniami. Jestem poprostu wykonczona przy Olku, bolą mnie kości...a po tym waderze słyszałam, że pęka kręgosłup.... ale moze brzuszki podpatrze.....
 
reklama
Dziewczynki moge Wam zaproponowac herbatki System Slim Figura ... na sobie sprawdziłam i działają :-) ... nie sa przeczyszczające tak jak wiekszaosc tego typu produktów, w smaku tez nie najgorsze - aczkolwiek pilam lepsze rzeczy ;-) - a i cena tez nie za wysoka - 1 op. w aptece po 9 zł ... w sklepie np. Selgros 4 op. 27 zł :-)- ... najpierw pijeasz 2 op Spalanie - 3 razy dziennie przez 2 tyg., nastepnie 3 razy dziennie 1 op Oczyszczanie a na koniec 3 razy dziennie 1 op Stabilizacja ... odrazu mowie ze po 2 tyg. mialam ochote to rzucic bo efektów zero ... znaczy znikome ... ale zqwzielam sie i .... bardzo dobrze ... efekt w 4 tyg. powalajacy ... z 60 kg do 50 kg w tydzien :tak: ... oczywiscie bez zadnych wyrzeczen i meczarni ... nie czulam ze chudne ale widzialam po ciuchach :-)

Jesli chodzi o biust to nie narzekam ... moze dlatego ze mam ... nie najwiekszy
;-)
 
Do góry