reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

ja od soboty robie wieczorem cwiczenia na posladki i uda, bo to moje slabe punkty :tak:

Moniqa - ja mam od jakis 2-3 tygodni faze na nastepne dzieciatko :-) ale musze zaczekac az bedziemy mieli wieksze mieszkanko i jak Ninka bedzie juz taka bardziej kumata ;-) mysle, ze zaczniemy sie starac gdzies za 10 m-cy :-)

Ines - a ty kiedy starania zaczynasz?
 
reklama
Ja niestety na razie staranka odkładam :-( Wrócimy do tematu jak Mariczka będzie miała ok 3, 4 latka i wtedy się zastanowimy czy się zdecydujemy na jeszcze jednego maluszka...
 
Po pierwsze - urodziłam Marikę o miesiac za wczesnie z powodu skracania sie szyjki, niewydolności i przedwczesnej akcji skurczowej. Mało brakowało a urodziłabym ja dwa miesiace wczesniej - miesiac byłam w szpitalu na podtrzymaniu... Moja gin twierdzi ze niestety w kolejnej ciazy lepiej nie bedzie i moge wyladowac w szpitalu nawet juz od polowy ciazy. Nie wyobrazam sobie zostawic tak malenkiej Mariczki na tak długo... dlatego w ogóle zaczniemy myslec czy staramy sie o kolejna dzidzie za ok 3 lata

Po drugie - jak moze wiecie moze nie, mój Areczek zmarł z powodu poważnej wady układu moczowego. Obawiam sie bardzo kolejnej ciazy i co by było jak by był chłopczyk. Jesli wiec w ogole z mezem zdecydujemy sie ze ryzykujemy i staramy sie o kolejna dzidzie to najpierw idziemy na konsultacje u prof. Zaręby (bardzo dobry genetyk) i dopiero po tej wizycie i po tym co powie zdecydujemy czy w ogóle bedziemy starac sie o kolejnego dzidziusia.

Niestety tak to u nas wyglada :-( A wierz mi Gwiazdeczko, gdyby nie to to pewnie juz bym sie Wam brzusiem chwaliła...
 
Dobrze,ze to rozsadnie przemyslalas ta sprawe Ines,lepiej sie nie spieszyc,niz potem plakac...
Wiadomo,ze kazda z WAS podejmie decyzje,ale ja uwazam,ze 3 lata to jest minimum roznicy miedzy dziecmi.Ponizej tego,to sa male dzieci,nie bardzo samodzielne,nie do konca umiejace sie bawic,jeszcze takie trochce nieporadne,potrzebujace duzo mamy,a 3 latek wiele juz wokol siebie ptrafi zrobic i zrozumiec.
 
Ines - masz racje z tym czekaniem. lepiej wszystko dokladnie sprawdzic i miec pewnosc, ze dzidzia bedzie zdrowa.

Katka - chyba masz racje, ze 3 lata to optymalna roznica. Ja bede tak celowac, zeby nastepna dzidzia przyszla na swiat nie wszcesniej niz jak Ninka bedzie miala 2,5 roczku
 
Czy któraś z was ma jeszcze sporą nadwagę po ciąży?
Ja dalej mam 10kg na +!!! Karmię jeszcze ale już tylko 2 razy dziennie. Apetyt został jakbym karmiła pięcioraczki.
Jestem dużo za duża. Mam 160cm wzrostu więc możecie sobie wyograzić jak wyglądam. Mam z tym nie mały problem. Kupuję ciuchy o 2, a nawet 3 numery większe.
Wieczorami nie mam sił na ćwiczenia, a cały ranek i popołudnie jestem z Olkeim :-(

Brrrry źle mi z tym. Tłusta parówa ze mnie!
 
Witaj w klubie Milkshake tez mam ok 10 kg za duzo! Chociaz ostatnio musze sie pochwalic, ze spadlo mi kilka kilo ( nic nie robilam, ani cwiczen ani mniej jedzenia ) i dlatego moge sobie pozwolic na ciuchy o numer mniejsze :-)
 
reklama
U nas starania tez odkladamy chociaz moj maz bardzo by chcial juz druga dzidzie,ale mnie jest trudno sie przelamac...mialo byc 8 lat przerwy,ale zobaczymy.Tez bym chcilatakiego malego szkraba,ale jak sobie pomysle o ciazy i tych poczatakch pamietam to jak dzis to od razu mi sie odechciewa...niby mowia,ze ciaza to najpekniejszy okres ale dla mnie ylo odwrotnie,moze jestem jakas inna...ale trudno sie mowi...

A mi po porodzie waga spadla i to sporo waze nawet mniej niz przed ciaza ale to tylko dlatego,ze jestem" chora..."A dzisiaj znowuide na step po 2 tyg przerwy .Podobaja mi sie te zajecia i ni wiem czy cos daja jezeli chodzi o cialao ale jesli chodzi o samopoczucie to super sobie tak poskakc i zapomniec na chwilke o porblemach,polecam kazdej mamusi:))))
 
Do góry