reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

mon_ka - dzieki za fajne cwiczonka, od jutra zaczynamy, Simonek pewnie tez bedzie mial frajde:-)

ewelincia co za serum z firmy Eveline uzywasz??
 
reklama
A u mnie kolejny spadek wagi ... aczkolwiek byl okres ze ani w dol ani w gore waga nie drgnela ... wczoraj sie wazylam i 2 kilo poszlo w niepamiec :-) ... dzisiaj ostatni dzien picia herbatek, pozniej juz tylko cwiczenia mi zostają :tak::-)
 
:wściekła/y: a u mnie kurde bele juz było coraz piękniej i bęc w góre - durnym hormonom mówię stanowczo NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więcej żadnych zastrzyków, przy codziennych ćwiczeniach powinno się chudnąć a nie tyć do jasej ch...ery:-( :sick: :wściekła/y:
 
Gwiazdeczka uzywam tego kremu Eveline i uwazam ze jest dobry,widze ze ujedrnil mi troche brzuch :-):-):-)
U mnie troche waga spadla tylko ten brzuszek jescze zostal,no niestety z mopjej winy bo mi sie niechce cwiczyc :no::no::no: Caly czas sobie powtarzam ze musze sie za siebie wziasc i nic :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Musze zaczac stosowac te cwiczenia co MONKA podala :-):-):-)
Pozdrawiam buziaki
 
No monka powiem ci, ze stosowalam te cwiczenia i .....dzisiaj czuje to w kosciach ;-) no ale preznie bede cwiczyc dalej :-) Moj Simonek ok. 7 kilo wazy, wiec jak z nim cwicze, to czuje blusa ;-) :-)
 
Monka ćwiczenia super .... najbardziej z nich zadowolony jest Dawidek :-D:tak:;-)
 
No to chyba się przydały te cwiczenia z naszymi skarbami ;-)
Ja to nie mogłam dzisiaj cwiczyc, bo jak zczełam robic brzuszki to mój dzidziolek zaczął sie tak nagłos śmiac że nie mogłam wytrzymac i sama się śmiałam, aż mój mąż przybiegł do pokoju zobaczyc co on się tak cieszy!! :tak: :-D Moniqa gratuluje tak szybkich rezultatów:szok: :tak: :-) Ja tam wole na wage nie stawac bo aż się boje :baffled: Tak się zastanawiam, po co ja cwicze jak mój mąż non stop kupuje mi jakieś pyszne słodkości, którym nie modę się oprzec :no: :baffled:
jak tak dalej pójdzie to będę wyglądac jak wtedy jak byłam w ciąży :szok: :-p
Gwiazdeczko, Moniqo - super, że skorzystałyści z opisanych przeze mnie cwiczonek ;-) :-) :tak: A jeszcze lepiej, że waszym szkrabkom też się podoba!!!!!!!!!!!!!!!!:-) :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) :tak: :tak: :tak:
 
Monka,dopiero teraz odkryłam te ćwiczenia i od jutra zaczynam:tak: nie żeba bardziej schudnąć (osiągnełam etap,kiedy mój mąż zaczą na mnie krzyczeć,że jestem zbyt chuda:-D )ale pewnie dla Oli będzie to fajna zabawa:laugh2:
 
Dziewczynki kochane chciałam spytać jak postępy w dbaniu o sylwetkę i chudnięciu? :-)
Ja jak pisałam po porodzie strasznie schudłam (ważyłam 7 kg mniej niż przed porodem) a potem znowu strasznie przytyłam :baffled::wściekła/y: Jak wiecie byłam na wczasach no i była tam siłownia w cenie ;-) ćwiczyłam bardzo dzielnie codziennie do tego basen i sauna no i poza poprawą kondycji i nabraniu troszke siły do noszenia mojego kochanego klocuszka, udało mi się zrzucic w 2 tygodnie ok 5 kg :-D:tak: Baaardzo mi się taki efekt spodobał :tak:i teraz od razu po powrocie do Warszawy zapisałam się na ćwiczenia dwa razy w tygodniu - dokładnie na pilates. Zaczynam od czerwca! Mam nadzieję że uda mi sie regularnie chodzić na ćwiczenia i że będą efekty! :-)
A jak tam u Was?
 
reklama
Ines - to super. GRATULACJE!!!

Ja tez powinnam cosik z soba zrobic. co prawda waze chyba 2kg mniej niz przed ciaza, ale troche powinnam nad miesniami poprcowac. sama w domu nie moge sie zebrac. z kolei chodzic gdziec na zajecia nia mam kiedy, bo staram sie kazda wolna chwile po pracy spedzac z Ninka :baffled: juz chyba taka obwisla zostane ;-)
 
Do góry