reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
ja się nie mierzę ale ważę za to :tak: i to co widzę mnie szokuje dzisiaj rano weszłam na wagę i zobaczyłam, że z +11 zrobiło się +9:-)
 
A mi waga od miesiaca stoi (waze 56 kg czyli +9 kg) - zastanawiam sie czy tak moze byc. Ale pewnie tak, a wy mi powiecie ze niepotrzebnie panikuje :-D;-)
 
kabaretka, ja ci nie powiem czy to dobrze czy nie, to pewnie jest widac po postepach w rozwoju dziecka i po wynikach badan...jeśli ci nie leca na łeb na szyje a niuniek przyrasta to jest ok

nie dziwie sie, ze ewunia22 jest zmartwiona że nie przyrasta wagowo, jej dziecinka chyba tez słabo rośnie
 
reklama
kabaretka, ja ci nie powiem czy to dobrze czy nie, to pewnie jest widac po postepach w rozwoju dziecka i po wynikach badan...jeśli ci nie leca na łeb na szyje a niuniek przyrasta to jest ok

nie dziwie sie, ze ewunia22 jest zmartwiona że nie przyrasta wagowo, jej dziecinka chyba tez słabo rośnie

Pixelko, za 3 tyg przybrała tylko 25 dag :-( u mnie waga w dół, a gino się cieszy, nawet nie wiem czemu... 3 tyg temu ważyła 1905g, a wczoraj 2140 g... niby jem jak odkurzaczyk, tylko gdzie to idzie do diabła!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry