reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

A ja mam15 na plusie i ostatnio wilczy apetyt najwięcej przytyłam w I trymestrze - 9 kilo w II t- 2 III t-4a to jeszcze 1 miesiąc mi został a przy moim obecnym apetycie to boję się pomyśleć pewnie dojade do +20
obecnie warzę 65kg a brzuszek w najgrubszym miejscu ma 98cm.
 
reklama
Ja mam caly czas na plusie 9 kg, chociaz jutro na wizycie pewnie mi powie, ze wiecej, ja jednak ufam mojemu wazeniu porannemu. A w najszerszym miejscu brzuszka juz 102 cm.
 
u mnie w 3 tyg + 3 kg (+11kg) ale wymiary - prucz brzuszka, który ma juz 97cm stoja w miejscu.....jest ok, czuje sie rewelacyjnie i to sie liczy :-)...nic nie strzyka, nie boli....oby tak dalej
 
a ja już sie niewypowiadam na temat wagi :baffled: ale pocieszam sie ze wczoraj kupiłam rybaczki dresowate rozm 36 i sĄ dobre ( niewiem jakim cudem)
 
a ja już sie niewypowiadam na temat wagi :baffled: ale pocieszam sie ze wczoraj kupiłam rybaczki dresowate rozm 36 i sĄ dobre ( niewiem jakim cudem)

Kochana, jak Ty w 9 miesiącu ciąży mieścisz się w rozmiar 36 :szok::szok:? a jeszcze mówisz, że dużo przytyłaś no to ładnie, zdradź przepis bo ja już powoli nie mam w czym chodzić :angry::angry::angry:.
 
reklama
Kochana, jak Ty w 9 miesiącu ciąży mieścisz się w rozmiar 36 :szok::szok:? a jeszcze mówisz, że dużo przytyłaś no to ładnie, zdradź przepis bo ja już powoli nie mam w czym chodzić :angry::angry::angry:.

chudzielec jeden, tylko narzeka, a dupke ma nadal pewnie jak 5 groszy :dry:

Sama byłam w szoku że sie zmieściłam:szok::szok: a co prawda to prawda zad mi niespulchniał:-D co niezmienia faktu że uwaga!! MAM JUŻ NA +20 KILO i chyba jak narazie żadna z was niema takiego nadbagażu;-);-);-)
 
Do góry