reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
U mnie w płaszczyku też widać wybrzuszenie. Nie zapinam też paska-co według mnie potęguje to,że widać ciąże a jednak oprócz 1 sympatycznego starszego pana nikt mi nie ustąpił nigdzie miejsca. To jeszcze nic- miejsce mi nie potrzebne-ale ludzie potrafią mnie uderzyć torbami w autobusie. Jak wchodzę-to ostatnia często-bo się boje. I staram się chronić. Ludzie się stali tacy nieczuli. Może na wiosne im przejdzie-jak ich ignoranctwo-bedzie tak widoczne jak nasze brzuszki:)

Mam tak samo, nikt mi miejsca nie ustapil jeszcze pomimo iz brzuszek widac. Tylko to maly problem jest, gorzej tak jak mowi lenka87 z znieczulica i tymi, ktorzy przepychaja sie nie patrzac. Czasem mam ochote powiedziec, ba krzyknac by uwazali. :angry: Ale coz, spokoj najwazniejszy :tak:

A rosniemy, rosniemy :-) pomimo ze waga stoi w miejscu od tygodnia, zatrzymala sie na 52 kg czyli +5 kg. Wiec nie narzekam.:-)
 
Mam tak samo, nikt mi miejsca nie ustapil jeszcze pomimo iz brzuszek widac. Tylko to maly problem jest, gorzej tak jak mowi lenka87 z znieczulica i tymi, ktorzy przepychaja sie nie patrzac. Czasem mam ochote powiedziec, ba krzyknac by uwazali. :angry: Ale coz, spokoj najwazniejszy :tak:

A rosniemy, rosniemy :-) pomimo ze waga stoi w miejscu od tygodnia, zatrzymala sie na 52 kg czyli +5 kg. Wiec nie narzekam.:-)

jejku strasznie przykro się takie rzeczy czyta, myślałam że średniowiecze kulturalne mamy dawno za sobą !!!! Na szczęście nie muszę korzystać z komunikacji publicznej.

kalina_malina u mnie narazie płaszczyk zimowy maskuje okrągłości ale na wiosnę już nikt się nie wymiga :-)
 
Ja dziś poszlam na pobieranie krwi w najbardziej ciazowym wydaniu, jakie moglam zorganizowac, i nikt nawet sie nie podniosl z oczekujacych!!
 
u mnie w przychodni na drzwiach do zabiegowego wielkimi literami jest nabazgrane że ciężarne włażą bez kolejki , więc nawet nieczekam aż ktoś mnie przepuści tylko pakuje sie odrazu.:tak:. Autobusami niejeżdze więc niewypowiadam sie na ten temat , zato kolejki w sklepach to masakra a najgorsze są te starsze babcie :tak: cisną sie niepatrząc na nic , walą łokciami na lewo i prawo - masakra z tymi staruszkami.
 
u mnie w przychodni na drzwiach do zabiegowego wielkimi literami jest nabazgrane że ciężarne włażą bez kolejki , więc nawet nieczekam aż ktoś mnie przepuści tylko pakuje sie odrazu.:tak:. Autobusami niejeżdze więc niewypowiadam sie na ten temat , zato kolejki w sklepach to masakra a najgorsze są te starsze babcie :tak: cisną sie niepatrząc na nic , walą łokciami na lewo i prawo - masakra z tymi staruszkami.


Tak moje kochane właśnie tak, pchajmy się bez kolejki bo babciom się wydaje, że tylko one bez kolejki mogą z racji wieku:wściekła/y:

15406844d8.png

 
U mnie brzuszek pod płaszczykiem o większym rozmiarze średnio zauważalny, ale zdarza sie, że ktoś zauważy i zrobi mi miejsca, ostatnio na popielcu:) tłum ludzi, a dla mnie mimo wszystko znalazło się kawałek miejsca;-) a w sklepach, jak mam rozpięty plaszczyk to ludziska wolą udawac, że nie zauważają i wszysycy zawsze głowy do góry podnoszą:szok:, żebym przypadkiem o przepuszczenie w kolejce nie poprosiła:baffled:
 
a w sklepach, jak mam rozpięty plaszczyk to ludziska wolą udawac, że nie zauważają i wszysycy zawsze głowy do góry podnoszą:szok:, żebym przypadkiem o przepuszczenie w kolejce nie poprosiła:baffled:
U mnie jest to samo. Już nawet nie patrzę w stronę kasy takiej w której ciężarówki mają pierwszeństwo bo szkoda gadać i tak każdy ślepnie w obecności kobiety w ciąży. Pewnie uważają że jak jesteśmy w ciąży to powinnyśmy sobie zakupy darować czy coś.
A ostatnio w mpk usiadałam sobie na wolnym miejscu i oślepłam na te babcie co patrzą morderczym wzrokiem na młode osoby które siedzą. A najlepsze jest to że tak to biedne ledwo chodzą, a jak zobaczą wolne miejsce w autobusie to nagle takiego powera dostają że zapominają o chorobie i gnają nawet przez cały autobus:-D
 
Oj niestety to prawda, co piszecie o znieczulicy wśród ludzi:-:)-(, a zwłaszcza tych starych bab-już nie mogę nazwać ich inaczej:wściekła/y:;mój brzuch jest tak duży, że nie budzi wątpliwości nawet w zimowej kurtce,stoje wiec pewnego dnia pokornie w kolejce w spozywczaku, a tu taka starucha umalowana wypindrzona wciska się przede mną i mówi że ona tylko drożdżówkę chce-myślałam że zabiję:angry::angry::angry:
 
reklama
Do góry