reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
A mi lekarz powiedział, że 4 kg w 5 tyg to ciut za dużo ...no ale on mnie ważył w 15tc jak bylam po Iszym trymestrze w którym miałam -2 kg przez dolegliwosc :-(...kazał uważac na to co jem...i wiecej błonnika ....musze zrobic badanka bo podono wygladam na zmeczoną
ja mam 172, wczoraj wazylam u ginka 58,5 a wieczorem 59
wymiary jak podałam 92-93 biodra
brzuch 82

a co do chudniecia po ciaży to sie nie przejmuje, po pierwszej nie wiem sama kiedy schudłam...po 6 mies wyglądałam jak przed ciażą a jadłam więcej niz normalnie by pokarm był kaloryczniejszy...nie amcie sie czym przejmowac, moja siostra tez wróciła do wagi sprzed ciazy a przytyła az 22 kg i tez nie wie keidy jej to znikło....
 
Ja również przytyłam 20 kilo w poprzedniej ciąży i schudłam na maksa szybko - tak naprawdę, to już ze 2 tygodnie po porodzie byłam znów szczupła :tak: No oczywiście z drobną "nadwagą" :-D
 
kalinko...to pewnie byla drobna nadwaga jak na Ciebie, bo nadwaga to penie nazwac nie można było wcale :-D...ja przed porodem 70 kg a po wyjściu ze szpitala 63,5kg już tylko....wiec gdzieś zgubiłam niezauważalnie te 6,5 kg pozostałych....
 
Matko jak ja Wam zazdroszcze takich wymiarow:tak: i szybkiego pozbycia sie zbednych kilogramow po ciazy. Ja niestety nie mialam z tym najlatwiej, po urodzeniu malego spadlo 8kg, a cala reszta zostala i sie nie "ruszala" za cholere. Dopiero po roku od narodzin malego udalo mi sie prawie dojsc do wagi sprzed ciazy, oj ciezko bylo....
 
Ja to przede wszystkim młoda byłam, dlatego się szybko zregenerowałam. A teraz będę o 9 lat starsza!! Też się martwię kilogramami.
Ale dziś przynajmniej nie dostałam ochrzanu od ginki :-D:-D:-D
Wg karty ciąży przytyłam niecałe 5 kilo, ale ja się tam ważę normalnie w ciuchach i butach, więc to się chyba nie liczy ;-)
 
Mnie rowniez karza stawac na wage w ciuchach, ale bez butow, wiec wazac sie na mojej domowej wadze tylko w lekkiej pizamce, mam troche mniej tych kilosow na plusie:tak:. Ciekawe, jak to bedzie na nastepnej wizycie, pewnie mnie ochrzani, bo wpierniczam ostatnio wszystko co sie "rusza" i nie:-D;-)
 
reklama
Do góry