reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Kalina, ja takich wymiarow nie osiagam nawet jak nie jestem w ciazy, no moze z wyjatkiem obwodu talii:tak::-D wiec chyba nie masz sie czym przejmowac:tak:. Ja mam 183cm i waze juz ponad 80kg (przed ciaza wazylam 76, a chcialabym tak ok 73kg), brzuch juz tak wielki, ze pewnie z metr objetosci juz ma:szok:,biodra - nawet nie chce wiedziec;-).Gin mi nic nie mowi, bo ponoc 6kg na plusie, to dobry "przyrost", jak na ten okres ciazy, wiec staram sie mu uwierzyc na slowo:-D
 
reklama
Paradoks bycia babą: pragnie ciąży z wszelkimi jej udogodnieniami i uniedogodnieniami; zarzeka się, że świadoma jest zmian czasowych i stałych, jakie może wywołać to w jej ciele i umyśle; stara się o dzidziusia przeżywając każdą porażkę niczym koniec świata, a jak już szczęśliwie znajduje się w błogosławionym stanie każdy kilogram i każdy cm in plus wywołuje w niej panikę :-D;-)

mam wrażenie, że na naszym forum i tak nie przybieramy dużo - co to jest, góra 5-6 kg w połowie ciąży??? Większość ma 2-4 kg do przodu, przecież to praktycznie nic, mając na uwadze, co się dzieje w naszym ciele!

Mnie też frustruje każdy dodatkowy fragment ciała i fakt, że przybieram w nieulubionych biodrach (bo ja kobieta-wazon jestem, żeby grucha nie powiedzieć) - już 3 cm; na wadze mam jakieś 5kg więcej, dużo jem, mam wyrzuty sumienia z powodu słodyczy, ale z Adaśkiem w tym czasie miałam jakieś 8-9 do przodu. taka pocieszka :rolleyes2:
 
A ja mam wrazenie ze takie moje male tycie to cisza przed burza. I w czasie ostatnich 2-3 miesiecy przytyje duuuzo kilogramow.
 
czerwcówki to chyba najzgrabniejsze przyszłe mamusie. ja to z moimi 6 kg przy Twoich aga2009 2,7 kg to się czuję jak słoń :-)
 
Najwazniejsze po prostu by to potem zrzucic. Ja jestem spokojna dopoki wiem, ze poszlo mi przede wszystkim w brzuszek bioderka i piersi. I niech lepiej tak zostanie :-D
 
Dziewczyny ja wam powiem na pocieszenie ,przytyłam jakieś 5 -6 kg od początku ciąży i nosze w tej chwili na sobie 92 kg. Żadna z was nie osiągnie takiej wagi nawet pod koniec ciąży więc proszę nie narzekajcie ;-)
 
Dziewczyny ja wam powiem na pocieszenie ,przytyłam jakieś 5 -6 kg od początku ciąży i nosze w tej chwili na sobie 92 kg. Żadna z was nie osiągnie takiej wagi nawet pod koniec ciąży więc proszę nie narzekajcie ;-)

Magni, mądralo, zmierzmy się na dodatkowe kilogramy :-D:-D:-D Ja też mam nowych tak z 5-6 :tak:
 
Ja mysle ze tak kolo 6 to norma w tym okresie ciazy,chociaz z Viki mialam juz z 8 teraz tez kolo 6,najwazniejsze zeby my i malyszki bylysmy zdrowe,kiloski z czasem szybciej czy pozniej zrzucimy...:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny nie dołujcie mnie,ja od początku ciąży przytyłam już jakieś 8,5 kg :szok::szok::szok: już się boję co będzie w dziewiątym miesiącu :dry: będę wyglądała jak słonica !!!
 
Do góry