reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Milkada ale czy czujesz/ widzisz ze tyle przytylas, a moze po prostu waga tylko pokazuje 8 na plusie, a ty tego nie zauwazasz? Bo ja przytylam 3 kg ale czuje sie ciezka:-D
 
reklama
kabaretka widzę że przytyłam,ale wcale nie czuję się ociężała :-).I dziwię się że to aż 8 kg na plusie :dry:.Mam tylko nadzieję że uda mi się to wszystko zrzucić po porodzie :-)
 
Na pewno nam się uda zrzucić po porodzie co teraz przytyjemy, chociaż wszystko będzie zależeć od naszej motywacji...
A u mnie pewnie z motywacją będzie różnie :wściekła/y:
 
Ciężko będzie mi się zmotywować do akcji "wielkie odchudzanie - wielkie wyrzeczenia" jeżeli w planach będzie "za chwilę" druga dzidzia :sorry2:

Chyba po drugiej ciąży ( jeżeli nie będziemy planować kolejnej) to motywacja będzie dużo większa :tak::tak::tak:
 
Zobaczysz nocanka ze duzej motywacji nie bedzie trzeba mnie po urodzeniu Viki zostalo mi 2 kg,jak zaszlam w ciaze z terazniejszym bobaskiem,Viki miala dokladnie roczek jak to sie stalo.w ciazy z nia przytylam,17 kg. powiem Ci ze zadnej diety nie stosowalam a w szpitalu zeszlo mi tylko niecale 5 kg, bo wiki miala niecale 3,kg,troszke czasu to zajelo prawie rok,ale wiem ze i teraz bedzie tak samo,tym bardziej ze bedziemy chodzic na dlugie spacerki,a to chyba jest najbardziej skuteczne:-D:-D:-D
 
Ja od poczatku ciazy przytylam 8kg. Jak dla mnie to duzo i czasami czuje sie ociazala, ale wszyscy wokolo powtarzaja mi, ze wygladam swietnie i wszystko poszlo mi w brzuszek i cycusie ;-) Narazie sie tym nie martwie. Jak mowicie po porodzie podczas dlugich spacerkow szybko zrzucimy zbedne kilogramy ;-)
 
No to się zdziwiłam, jak stanęłam dziś (a właściwie już wczoraj) na wadze.

Szanowne Koleżanki! Niniejszym ogłaszam,
że od początku ciąży przybyło mi 10kg :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Ja wywaliłam z domu wagę:rofl2:, zważę sie dopiero w przyszłą środę u gina, w styczniu miałam 5 na plusie, ale teraz się boję bo brzuch zrobił sie wielki:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
A ja mam wrazenie ze takie moje male tycie to cisza przed burza. I w czasie ostatnich 2-3 miesiecy przytyje duuuzo kilogramow.

Ja niestety tez sie tego boje...ale mam jednak nadzieje ze jakos stopniowo bede na wadze przybierala. A poniewaz nie mam wagi w domu to zyje w blogiej nieswiadomosci ile waze:-D Chociaz jak wazylam sie ostatanio u endokrynologa to bylo moze z 2 albo 3 kg wiecej niz normalnie:-)

U mnie bedzie ogromna, ale to wynika z mojej obsesji na punkcie bycia szczupla :sorry2:

to tak jak u mnie...mam nadzieje latem smigac w stroju kapielowym ktory zakupilam w zeszlym roku;-) a ze stres to najlpeszy dla mnie lek na kg to pewnie szybko zgubie:-D no bo jak sie nie stresowac przy "obsludze" pierwszego malucha kiedy nic sie nie wie:-D
 
Do góry