reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Dziewczyny
ja się ani razu jeszcze nie mierzyłam :zawstydzona/y: ale może zrobię to w weekend:tak:. Na wadze od miesiąca bez zmian czyli od początku ciąży +5 kg :tak:
 
reklama
- brzuch na wysokości pępka - uwaga uwaga!! - 83 cm! (w weekend zrobię foto!)
- biodra - 87-88 cm
- waga - 57-58 kilo
To ja obok ciebie wyglądałabym chyba jak wieloryb:-(

- brzuch na wyskości pępka 109 cm!! ( przed ciążą 67 cm )
-biodra - 108 cm ( przed ciążą 92 cm )
- biust - 105 cm ( przed ciążą 90c m )
- waga nawet niewiem dokładnie musze isc do mamy sie zwazyc ale napewno juz +15 kg

Wiec napewno bede wielka jak wieloryb. W poprzedniej ciąży z blizniaczkami przytyłam 30 kg .Licze ze teraz troche mniej bedzie ciezko potem zrzucic ale jest to możliwe wrócic do swojej wagi. Wiec wierze ze uda mi sie ale póki co te centymetry moga załamac :-(
 
- brzuch na wyskości pępka 109 cm!! ( przed ciążą 67 cm )
-biodra - 108 cm ( przed ciążą 92 cm )
- biust - 105 cm ( przed ciążą 90c m )
- waga nawet niewiem dokładnie musze isc do mamy sie zwazyc ale napewno juz +15 kg

Wiec napewno bede wielka jak wieloryb. W poprzedniej ciąży z blizniaczkami przytyłam 30 kg .Licze ze teraz troche mniej bedzie ciezko potem zrzucic ale jest to możliwe wrócic do swojej wagi. Wiec wierze ze uda mi sie ale póki co te centymetry moga załamac :-(

Blumetka nie załamuj się :-), przy Kalinie ja wyglądam jak dwa wieloryby i to normalnie :-( (nie jak byłam w ciąży).
Zazdroszczę Tobie, że już masz brzuszek pokaźny i nie mogę się u siebie takiego doczekać :tak:.
 
Blumetko, ale Ty masz już duży brzuch - ja Was dopiero gonię :-D Po pierwsze, to mam termin na koniec czerwca, a po drugie - teraz naprawdę nabrałam rozpędu, w tydzień w pępku skoczyło mi o 2 cm!

Madziumba, może najpierw napisz, że jesteś ode mnie o głowę wyższa ;-);-);-)
 
Ojoj ja tez na to zerknelam:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: az mnie dreszcze przeszy a ja narzekam ze mi naczynka na nogach to tu to tam pekaja.
 
reklama
Do góry