reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
Kochane od jakiegoś czasu nie mam żadnych zachcianek, jakoś tak jest że jem tylko dlatego że wiem, iż Mała ma potrzeby wielkie;-).
Natomiast od jakiś trzech dni coś mi się dzieje z piersiami:-(. Sutki zrobiły się mocno czekoladowe, wokół nich zaczerwienienie a do tego bolą mnie jak na początku ciąży. Mam też wrażenie, że znowu rosną. Czy tak może być? Czy to normalne?
 
Tau nie za bardzo rozumiem od początku ciąży tyle przytyłaś?nie?
Sorki już zerknełam kilka stron wcześniej, i wszystko wiem
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny,

Teraz to będziemy i rosły i tyły. Niestety. Podobno od 6 miesiaca się zaczyna.

Nie wiem jak u mnie z wymiarami, nie mierzyłam sie dawno. Brzuszek rośnie, ale gumki w spodniach jeszcze nie muszę zwiększać. W pupie i w nogach, chyba troszkę więcej. No i w biuście masakra jakaś. Na razie mam miseczę E, a czuję, że te staniki wcale takie duże nie są :zawstydzona/y: (przed ciążą miałam C/D).

Na wadze kolejne +1kg - czyli razem 5kg. Podobno to nie za dużo, zobaczymy co ginka powie na wizycie...
 

Haha dziękuję :-)

I podaję wymiary na dziś, 20 tygodni i 6 dni ciąży (no dobra, liczmy, że 21 tygodni, chociaż przez jeden dzień, to duuuużo może się zmienić;-))

- brzuch na wysokości pępka - uwaga uwaga!! - 83 cm! (w weekend zrobię foto!)
- biodra - 87-88 cm
- waga - 57-58 kilo
 
reklama
Tau zapewniam cie, ze pod koniec ciazy do 70-tki dobije hehehe :-) zostało mi 4 miesiace x 3 kg miesiecznie = +12 kg, na razie mam ok 59 więc 70tka jak najbardziej :-)
 
Do góry