reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
Tau, jeśli spodziewałam się od kogoś takiego POLICZKA, to tylko od Ciebie :angry::angry::angry:

No to będzie tak - ciąża 18 tygodni i 3 dni:
- brzuch na wysokości pępka - 80 (ups!)
- biodra - 86 (wtedy musiałam źle zmierzyć)
- waga chyba ta sama, waha mi się pod 2 kilo :tak:
 
Ostatnia edycja:
A tak a'propos piłek to ogladałyscie mecz naszych "szczypiornistów" ? No rewelacja, mówie Wam !:-)
A co do wymiarów :baffled: To może jutro rano sie pomierzę ...
 
Ja nie oglądałam :-D

Tricolor, to dobry pomysł, żeby pomierzyć się rano, a potem jeszcze wieczorem - coś mi się zdaje, że niezłe różnice by wyszły :-D
 
ja już mam niezłą piłkę jak na ten czas, ale tym razem brzuszek okraglutki i zupełnie inni niż w pierwszej ciąży
 
Jutro sie zmierze bo centymetr gdzies sie zapodzial ;-)

Waga od poczatklu ciazy to +6kg.
Wiecie, ze mam taka sama wage teraz jak z Sandrusia mialam w tym samym tygodniu ciazy co teraz jestem :-) Brzuszek tez mam taki sam, okragla pileczke :-) i pepuszek zaczyna mi wystawac :-) dokladnie tak samo jak w pierwszej ciazy :-) :-)

A tak wogole to ostatnio mam jakies dolki na punkcie swojego wygladu. Czasami zle sie czuje z tym ze jestem jak male sloniatko, ciezko mi i pupka mi urosla. Moj maz twierdzi, ze wcale nie urosla tylko brzuszek urosl i podobam mu sie bardzo taka jaka jestem :-) W ciazy z Sandrusia tak nie mialam i nie przejmowalam sie tym, ze kilogramy przybywaja. A jak jest u WAs ?? Akceptujecie w pelni swoj wyglad ??
 
No u mnie też już się lekko z przodu zaokrągliło, jak się zmobilizuję to w tygodniu jakieś fotki wstawię. Z tą akceptacją to tak różnie.... Bardziej podobam się kolegom niż sama sobie :zawstydzona/y:
 
reklama
No ja jestem daleka od akceptacji swojego wygladu. Juz pomijam fakt, że brzuszek urósł bo to norma i jest ok, ale do tego w udach i tyłku przybralam troche, biust to pewnie o 2 rozmiary sie powiekszyl, no i cera mi sie popsula. Mam strasznie sucha skórę. Wiem, że po ciazy to sie zmieni, ale czy na lepsze ? Zaczna mi jeszcze bardziej włosy wypadać, a skóra bedzie obwisac gdzie nie trzeba. No i pytanie czy znowu mi plamy na twarzy sie pojawią. W pierwszej ciązy było ok, ale po porodzie zaczęły mi wychodzić plamy na czole i policzkach. Masakra :baffled:
 
Do góry