reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Andzia111 i Cypisia mi tez wszyscy mowia ze tak wyladnialam, tak wspaniale teraz wygladam. A ja jak patrze w lustro to mi sie plakac chce:crazy: Masa krostek, syfkow, wlosy jakies nie do ulozenia. Wogle zebym wygladala jak czlowiek, o musze godzine w lazience spedzic. I dobry kryjacy makijaz zrobic :angry:
Eh, mam nadzieje ze to zniknie.

A macie moze takie wiecznie swedzaca skore? Mnie swedza szczegolnie nogi, ale takze i brzuch i czasem plecy. Bywa to strasznie uciazliwe. Jest to normalne w ciazy?

Mnie wszystko swędzi na zmianę :-D A czasem wszystko naraz :-D

Tau, mówią, że na synka się ładnieje. No i mam mieć synka i co?
Lipa jakaś :-D
 
reklama
Mi też mówią,że wyładniałam. Mam urodzic synka-wiec cos tam wyczuwali. Lecz ja wcześniej miałam ładne włoski-a teraz się przetłuszczają ledwo daje radę je okiełznać. A buzię to mam jak księżyc w pełni. Cerę mam ładną,ale zawsze miałam.
Niech sobie mówią co chcą,ale ja na twarz nie moge patrzeć,
 
Mi tez mówia ze ładnie wygladam choc mi sie nie wydaje zebym zmieniła sie za bardzo na buzi.Przytyc jak najbardziej a poszło mi w brzuszek i w uda najbardziej .Nie mierzyłam sie ani nie wazyłam ale napewno sporo tego przybyło. Ciekawe czy sie sprawdzi ze ładnieje sie na synka niebawem sie przekonam.
Wiem jedno spodnie sprzed ciazy kiedys próbowałam wcisnac i klapa nie wsunełam ich nawet do konca na jedna nogawke nie wspomne juz o reszcie.....ech wiem jak trudno bedzie mi potem zgubic te kilogramy ale cóż.....jak powiadaja moi znajomi uroki ciazy.
 
Mi też wszyscy mówią, ze bardzo ladnie wygladam....a ma byc corka...wiec reguly nie ma chyba;-) Wlosy strasznie przetluszczaly mi sie na poczatku ale teraz juz jest lepiej. Paznokcie mocne jak nigdy, z cera nigdy nie mialam problemu i na szczescie nadal nie mam...tak wiec nie wiem jak to jest.....moze jednak chlopak bedzie:-D
A co do swedzenia skory to jest jakas masakra...ale jak juz kiedys pisalam na forum....podobno nie powinno sie drapac bo wtedy rozstepy sie robia, tak wiec albo lekko przez bluzke albo tylko masowac.....chociaz wiem jakie to trudne:tak: Ale czego nie robi sie dla ladnego wygladu :-D
 
A ja wychodze z zalozenia ze rozstepy to sprawa dosc genetyczna. Wiec jesli mam sklonnosc do nich, to bede je miala, oczywiscie mozna sobie pomoc, by byly mniejsze. Ja smaruje sie Bio-Oil i chyba na razie jest ok.
A swedzenie lydek mnie wykonczy...:crazy:
 
Mi włosy sie nie przetłuszczaja ale strasznie wypadaja, cera ok, nie wchodziłam ostatnio na wage ale nie jest najgorzej jeszcze sie mieszcze w swoje spodnie biodrowki. Co do wygladu a dziecka to ja co ciaze wygladam inaczej, roznie tyje, rozny kształat brzucha a i tak mam same dziewuchy wiec chyba to sie nie sprawdza.
Stan na 21 tydzien:
Waga ?
Piersi 99 cm (+10 cm)
Pas 92 (+16 cm)
Udo 58 (+2cm)
 
Ja tak jak pisałam już kiedyś najpierw schudłam a teraz wróciłam do swojej wagi. No może czasami mam +1kg. Brzuszek bardzo ładnie rośnie i piersi też w ciąż się powiększają. I to właśnie z nimi mam największy problem. Ciesze się że są większe bo zawsze mi się takie marzyły ale niestety są też tego skutki uboczne. Wyszły mi rozstępy blisko brodawek i strasznie ostatnio mnie skóra swędzi na nich i czasami na brzuszku ale z nim jest narazie ok zero rozstepów. Dziewczyny poraźcie coś , bop ja oszaleje z tym swędzeniem.:-( Smaruje sie oliwka i kremem modelującym biust i nic.

zapomniałam dodać że piersi są cały czas gorące
a ja nic tylko się drapie i drapie
co może to podrażnienie załagodzić???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi włosy się nie przetłuszczają, wręcz przeciwnie, wcześniej myłam je co 2 dni a teraz spokojnie mogę nawet co 3 a i tak są spoko, nie wypadają i są bardziej lśniące. Paznokcie też są mocniejsze i rosną niesamowicie szybko, z cerą nie mam żadnych problemów:-) Ogólnie cud miód i malinka;-) Można by pomyśleć, że chłopak będzie, ale w poprzedniej ciąży też tak było a urodziła się Majeczka:-)

kwiatku ja Ci nie pomogę z tym swędzeniem bo mnie ta dolegliwość jak na razie nie dopadła i mam nadzieję, że tak zostanie:sorry2:
 
reklama
zapomniałam dodać że piersi są cały czas gorące
a ja nic tylko się drapie i drapie
co może to podrażnienie załagodzić???

Kwiatku, ja ostatnio siedzę w domku, więc jak mnie dopada swędzenie, to bach i kremik przeciw rozstępom Ziaja (taki zwyczajny na brzuszek - cokolwiek, byle schłodziło i żeby nie drapać!!)

A ostatnio kupiłam sobie specjalny krem dla ciężarówek i dojnych mam, z wyciągiem z kapusty i jest super - ulga natychmiast! Ten kremik to Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics.

A tu fotka :-D

Zobacz załącznik 112674
 
Do góry