reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
Ja uwielbiam Hoopcole z cytryna jest poprostu super . A od 3 dni chodzi za mna piwo reds cytrusowe, jak go nie kupie to chyba oszaleje.
 
za mna chodzi kebab taki prawdziwy niestety jeszcze takiego nie znalazłam a wiekszosc z zakupionych ladowały w koszu wiele bym oddała za prawdziwy kebab :D
 
Ja też jak karmiłam córcię, to nie stosowałam żadnej diety i Mysia nie miała i nie ma (odpukać!) żadnej alergii :-D
Moja koleżanka ma 2-miesięcznego glutka i też je właściwie wszystko i jest super :tak:

Obawiam się, że jeśli dzidziek ma mieć alergię, to będzie miał :-( No a jak nie ma, to mama nie musi się oszczędzać - grunt to szczęśliwa mamcia :-D
 
A ja mam ochote na kurczaka z rozna z zapiekanymi kartofelkami:tak::-), ale u mnie dzis zupka grochowa, ktora mezus ugotowal, wiec nie bede wybrzydzac;-).
Agata, chcesz prawdziwego Kebaba to przyjedz do mnie:tak:, do wyboru do koloru w okolicy:tak:
Od poczatku ciazy do chwili obecnej przytylam 6kg, moze uda mi sie utrzymac w 10kg do konca ciazy, kto wie:tak:
 
W 18 tygodniu moje wymiary kształtują się następująco:
(w nawiasie dane sprzed ciąży, a za nawiasem zmiany od 15 tygodnia)

Waga - 65kg (58kg) +3kg
Pas - 94cm (75cm) +6cm
Biodra - 101cm (92cm) +1cm
Biust - 95cm (86cm) +1cm
Uda - 55cm (52cm) bez zmian

Najbardziej urósł brzusio :-)
Ciekawe ile będę ważyła na koniec ciąży, skoro już mi przybyło 7kg :szok: Pewnie przekroczę 70kg... nie wyobrażam sobie tego :-D
 
reklama
Do góry