reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Ja wypiłam mnóstwo coli, bo jestem od niej uzależniona. Ale mąż mnie pilnuje i teraz piję sporadycznie jak mi sie uda ją przemycić, albo w kfc. Ale ja poprostu kocham cole i tyle :-D
 
reklama
To widze, że mamy dwa fan cluby - pepsi i coli :-);-)

Ja tez kiedys piłam tylko cole, ale potem jakos tak mi sie odmieniło ina pepsi sie przerzucilam.
 
Też wolę colę,ale staram się jej nie pić,położna zabroniła mówiąc że nie zdrowa i że tuczy :-).Ale czasem i tak ją pije :-). Ale mi ochoty narobiłyście,ale napić się nie mogę bo chora jestem :-(
 
A ja chciałam od dziś wszystko zdrowe, mądrze, rozsądnie i w ogóle, kawka bez cukru, jogurty i....









.....skończyło się w Mc Donald's :szok:
 
Hehe teraz możemy sobie na to pozwolić,w ograniczonych ilościach więc trzeba korzystać puki można,gorzej będzie po porodzie jak będzie trzeba maleństwo cycem karmić i dietę diametralnie zmienić ,uuu o zgrozo :-(
 
reklama
A ja Wam powiem ze tu u nas na Rajskiej Wyspie polozne nie zalecaly specjalnej diety. Mowily - jedz taka jak w ciazy - dzidzia zna te smaki.. I tak tez w sumie bylo poza oczywistymi rzeczami typu - groch fasola i inne rozdymajace kapustne, i gazowane napoje to jadlam wszystko.:-):-):-)
 
Do góry