reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Jak narazie mój gin nic nie mówi o mojej wadze tym bardziej, że dopiero co skonczyły mi sie mdlości i wymioty, a wstręt do jedzenia jeszcze troszeczke mam. Wyniki krwi i moczu mam ok więc nie panikuję.
Któraś z dziewczyn podała kiedyś stronkę na ktorej mozna było wyliczyc biorąc pod uwagę wzrost i wagę wyjściową ile sie powinno mieć w danym tyg ciązy. Wynika z tego, że przy moich 170 cm i wadze wyjsciowej 60 kg (59,9 dokladnie ) powinnam mieć teraz w 16 tyg 62,3 kg, a ja miałam dzisiaj rano 61,8. Jak widzisz nie ma wielkiej róznicy. Wczoraj wieczorem przed snem miałam 62,8 :-)
W pierwszej ciązy przytyłam z tego co pamietam 17 kg, a Hubi urodzil sie z wagą 2340, mialam tez małowodzie. Jadłam normalnie. Jak widzać często nie ma przełozenia ilośc przybranych kilogramów na wage dziecka.
 
reklama
Hej. Ja przy wzroście 158 cm ważyłam 50 kg, na początku ciąży schudłam do 47,5 a teraz ważę 52,5 kg czyli przytyłam 5 kg :szok: jak tak dlaej pójdzie to będę wyglądała jak hipcio :-D, a co do biustu to niestety nie mam się czym chwalić, nigdy go nie miałam :-D ale za to teraz zaczyna być coś widać, chociaż nie wiem jak ja z takim arsenałem dziecko wykarmię :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
U mnie już 6kg :(i tak miałam nadwagę i teraz wolałabym być w normie. Przynajmniej lekarz mnie podbudował,że nie powiedział nic złego. Kazał mi się zacząc wagą martwić po porodzie. Ja się może i troszke martwie,ale nie zamierzam sie ograniczac. Zreszta nie jestem w stanie. JAk jestem glodna to musze zjesc,bo inaczej czuje,ze umre :)P). Ja mam dosc aktywne życie,wiec uważam,ze to nie z zaniedbania tak nabieram ciałka- tak musi być i tyle. Nie martwie sie waga z uwagi na wygląd. Lecz tym,ze jestem dośc niska i boje sie jak ja to udzwigne. :)
 
Lenka ja jak bylam w ciazy z Viki przytylam 17 kg.przez cala ciaze chociaz naprawde nie jadlam duzo,teraz mam 4+,ale do konca jeszcze daleko a i apetyt mi wraca bo w pierwszych miesiacach meczyly mnie okropne mdlosci.
Po urodzeniu malej zgubilam w szpitalu tylko 5 kg.ale pozniej do roku prawie wszystko,chociaz nie stosowalam zadnej diety,ale bardzo pomogly dlugie spacerki z mala .
 
A ja sie dzisiaj wazylam u znajomych i moja waga to 57 kg:-) Ale poniewaz to w srodku dnia czyli calkiem najedzona wiec nie jest zle...na razie jakies +3 kg ;-) co przy moich 170 cm jest wynikiem dobrym.
 
dziewczynki chciałabym abysmy miały pamiatke jak juz porodzimy mianowicie poprosiłabym was o zdjecia
1.z przed ciazy
2.z poszczególnych okresów ciazy
3.jak juz wszystkie porodzimy


Co wy na to ??
 
Agata, super pomysł. Tylko gdzie będziemy zbierac te zdjęcia? Na głównym wątku? Ja robię sobie zdjęcia brzusia co miesiąc mniej więcej. Widac różnicę :)
 
a tego jeszcze nie wiem narazie to pomysł w fazie rozwojowej wpadłam na niego w trasie z londynu do domu :)
 
reklama
Popieram :tak:
Tak od 15 tygodnia robie zdjecia raz w tygodniu wiec na pewno bedzie co wybrac:-D Kwestia tego jak to bedzie z tym forum po porodzie...czy bedzie czas tu zagladac....:confused: Miejmy nadzieje ze tak :-D
 
Do góry