reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

NO wlasnie... Ja jestem jeszcze aktywna w innych tematach np pazdziernik 2006 - gdzie watek tez byl zalozony dla ciezarowek najpierw.JA dolaczylam jak dzieciaczki mialy ok 4 mc. To juz bylo tylko ok 15 mam z ciezarowek a teraz jest jesczze mniej tych ktore zaczynaly razem.
 
reklama
ja na grudniu 2005 bylam od poczarku do konca pozniej dziewczyny podjeły decyzje ze przeniosą sie na prywatne forum i wszystko bylo dobrze do lutego ubiegłego roku rozstałyśmy sie ponad 30 kobitek pozlo w jedna strone a oststnie 5 przeszło na inne forum i tak jest czyli minał nam 4 rok wspolnech klikania :D
 
Moja koleżanka jest zalogowana na jakimś forum ( nie pamiętam na jakim ) i dziewczyny z tego forum spotykaja się regularnie. Są rozsypane po całej Polsce, a mimo to umawiają się. Widziałam fotki z takiego wypadu. Wynajęły pokoje w jakimś gospodarstwie agroturystycznym i spędziły tam weekend:-) No, ale tak naprawdę wszystko zależy od ludzi. Myślę, że po urodzeniu będziemy tutaj zaglądały, żeby zasięgnąć języka w różnych kwestiach tak jak i teraz to robimy. No, a jak nie na forum to pewnie na GG będziemy się kontaktowały:-) Pożyjemy zobaczymy :-)
 
Z mojego byłego tez sie spotykaja raz na rok w pensjonacie z dzieciakami mezami superrr sa takie spotkania :D
 
Mi się ten pomysł również podoba, a co do spotkań na forum to mam nadzieję że przetrwają, ja już mam w głowie tyle pytań o malucha że nie wiem kogo pytać :)
 
Jesli chodzi o zdjecia to ja sobie raczej nie robie zdjec w ciazy, to zdjecie brzuszka na forum jest moim pierwszym, kolejne planuje zrobic i wkleic na forum w 20 tyg.

19 tydzien
Waga 69 (+4kg)
Piersi 95
Pas 91 (+15)
Udo 57,5 (+1,5)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez mysle, ze po porodzie nadal bedziemy sie tu spotykac, gdyz na pewno bedziemy mialy wiele pytan, przede wszystkim o objawy u niemowlat. A tu jest tyle doswiadczonych juz mam przeciez :)

No i mam nadzieje, ze uda mi sie spotkac z nasza forumowa Aga z Hamburga i zostaniemy w stalym kontakcie :) Fajnie miec choc jedna z nas tak blisko :tak:

acha, dzis sie okazalo u gina, ze przytylam w koncu 2 kg od ostatniej wizyty, 1kg od poczatku ciazy! :D
 
Ja po dzisiejszej wizycie moge powiedzieć, ze moja waga kształtuje się tak:
9 tydzień - 68,7kg
13 tydzień - 66,6kg
16 tydzień- wagi nie było
21 tydzień - 68,5kg
czyli w sumie ważę teraz tyle ile w 9 tygodniu ciązy heheheh
 
reklama
Przeglądałam foróm Majówek 2009 i znalazlam link do niesamowitych filmików. Zerknijcie bo są cudne :-) Filmy USG 4D, filmy USG 3D

Czy mamy juz jakieś miejsce, gdzie będziemy wklejać nasze brzuszki przez całą ciążę? Może wątek zamknięty?

Ja jakieś zdjecia wkleję po poniedziałku jak będę miała zdjecia z połówkowego USG :tak:
 
Do góry