reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
Ja się dziś zmierzyłam po raz pierwszy i jest tak - 16 tygodni:
- brzuszek na wysokości pępka - 77 cm
- biodra - 87 cm
- waga - 56 kg (ok. 4-5 kilo więcej)
Ud i reszty to nie mam odwagi mierzyć. Biust się zrobił ogromny, napuchnięty i fatalny i zakupiłam nowe staniki aż. Brrr...
 
U mnie brzuszek na wys pępka - 76 cm
biodra - 90cm (+ 2 od początku ciąży)
waga - 50kg (+3 od początku)
biust powiększył się dwukrotnie, z małego B mam wieelkie C:-)
 
Ja wczoraj pojechalam do outletu, do Intimissimi, kupilam sobie 2 sportowe staniki z przeceny po 3,99 zl :-D Moze zobacze te staniki Triumpha, o ktorych piszesz, Tau. Ale biale to faktycznie srednio, bo ja sie ubieram glownie na czarno :sorry2:
Ta ciaza to same wydatki!! :-D
 
Pomierzyłam się i strasznie dużo powychodziło :szok:
biust 95cm (+2cm)
pas przy pępku 91cm (+8cm)
najszersze miejsce brzuszka 96cm (+7cm)
biodra 101cm (+2cm)
uda 55cm (+1cm)
waga 64 kg od początku ciąży to już 5,5 kg :szok:
Chyba najwięcej z czerwcówek :confused:
 
Ja sie co prawda nie mierzylam, ale od poczatku ciazy przytylam 2,5 kg, piersi z C to juz na DD lub E, a brzuszek to taka pilka. Generalnie nie przytylam nigdzie poza brzuszkiem. Smieszne.
 
Hej :-)

Pomierzyłam sięprzed chwileczkę.

-uda-52 cm
-biodra-97 cm
-najszersze miejsce brzucha-91 cm
-na wysokości pepka-87 cm
-pod biustem-81 cm
-biust-93 cm
-waga-62,4 kg ( 2,5 kg + )

Dla porównania wieczorkiem tez sie zmierzę. Ciekawe jaka bedzie róznica. Na wadze zawsze mam wieczorem o 1 kg wiecej.
 
reklama
Teraz będziemy przybierać na wadze więcej, niż dotychczas; trzeba się z tym pogodzić ;-) Zaskoczyło mnie też szybkie rozrastanie (albo rozsuwanie - lepiej brzmi ;-):laugh2:) kości bioder...

Ale wiecie co, mam w najbliższym otoczeniu dwie ciężarne w ciąży starszej od mojej o 6 tyg. - jedna i druga mają 15 kg do przodu, podczas gdy jedna przed ciążą była zapaloną sportsmenką, a druga antysportkiem w rozmiarze 34. Nie ma reguły :sorry:
 
Do góry