reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
Zazdroszczę wam dziewczyny takich obfitych biustów :-).
Normalnie mam małe B,a teraz w ciąży duże B mam nadzieję że jeszcze urosną :-D
 
Hej,

Dziś kończę 20TC i:
waga - +2kg
brzuszek - +15cm
biust - 85D (było 80B/C)

Chyba nie jest źle, bo miałąm trochę nadwagę przed ciażą. Wszyscy mi mówią, ze poza brzuszkiem schudłam. Ale ja się troche martwię jak was czytam. Może za mało jem? Jaku was z apetytem? Mi już minął czas obżarstwa, teraz nic mi nie smakuje i zmuszam się do jedzenia....
 
Oluttka ja sie zmuszam do jedzenia od poczatku ciazy a po kazdym posilku mam odruch wymiotny musze odwracac uwage bo inaczej leci Zauwazylam ze np. nie moge patrzec w sedes o umyciu moge zapomnieć odrazu mną rzuca jak otwieram zmywarke a np. byly tam naczynia brudne podobnie i masa innych dziwnych zachowań za to uwielbiam zapach swojego meza tan naturalny moge wsadzić mu nos pod pache i wąchać dziwne odruchy prawda??
 
Kluseczko oczywiscie w swoim czasie moj M od wczoraj ma nowy sprzet kupil sobie lustrzanke mam nadzieje ze cos jutro bedzie nowego :D w zamknietym oczywiscie...
 
Ach te ciążowe dolegliwości :-D A propos różnych dziwnych zachowań, ja mam cały czas problem z myciem zębów. Nie ma mowy o długim szczotkowaniu bo od razu odruch wymiotny. I jeszcze zapach ryb wyczuję na kilometr - oczywiście od razu uciekam :tak:Ciekawe czy tak będzie do końca ;0

A jak u was z konycją?Brzuszki wam nie zaczynają przeszkadzać? Ja mam czasem problem ze schylaniem się. A dziś przy sprzątaniu nie mój M mi powiedział, że do niektórych rzeczy jestem już za gruba :-D (oczywiście z uśmiechem). Współczuję mu, bo obawiam się, ze jeszcze trochę i wszystkie dolne szafki będa dla mnie niedostępne :) Na szczęście jest wyrozumiały i już większość obowiązków wziął na siebie. A jak ma dość, to się do brzusia przytula i odpoczywa :)
 
Co do balonikow to ja juz sie boje.
Przed pierwsza ciaza mialam 80DD
Po ciazy 85F i tak zostalo, nic w dól a teraz juz 85G.
Zaczynam wygladac okropnie z takimi balonami :no:

ej, ej, G to ja mam wyjsciowy, wiec prosze mi tu o okropnych balonach nie pisac :-p:-D:-D:-D
Mi poki co nie urosl, na szczescie, ale pelniejszy sie zrobil i jakies taki jeszcze fajniejszy, jak powiedzial m :-)

Ollutka, ja tez schudlam w pierwszym trymestrze, choc te kg co tracilam z reszty, szly mi w brzuch :-) Widac u mnie po twarzy, ze szczuplejsza jestem, bo w koncu moge patrzec na swoje fotki bez przerazenia :sorry:
Lekarz do tej pory nic o tym nie mowil, teraz jem lepiej, wiec pewnie lada moment polecimy w gore
 
reklama
A mi waga skacze. Może robie bląd, ale waże się codziennie rano i wieczorem. Róznica miedzy tymi wartosciami jest na ogół 1 kg. No, ale jesli chodzi o porównanie wagi z poczatku ciąży i dzisiejszej to mam na plusie dopiero 1,8 kg.
 
Do góry