reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Moje ciśnienie 135/75 wysokie chyba :nerd:.
No i waga przerażliwie podskoczyła do góry :nerd: w jeden miesiąc +4 kg :baffled: to chyba przez te święta :confused:.Od początku ciąży będzie już 5,5 kg :sorry2:
Masakra muszę sobie zacząć odmawiać słodyczy,bo jak w takim tempie będę tyła to ze 30 kg na + będzie :nerd:
 
reklama
Ja jestem niskociśnieniowcem i zawsze miałam 90/60. Teraz w ciązy mam troszkę podwyższone, ale nie odczuwam. Mam 115/70 więc nie ma źle. Co do wagi to od początku ciązy (teraz mam dokładnie 17 tydzien i 4 dzień) przytyłam tylko 3 kg. trochę się martwiłam. Mówiłam lekarzowi, czy to nie ma złego wpływu na dzidzię, ale on tylko stwierdził, że sobie poradzi i będzie sobie ściągać to co bedzie potrzebne, więc nie ma co panikowac :) pozdrawiam
 
U nie takie wymiary na 19 tc ;-)

Waga to 60,5 kg (+ 4.5 od poczaku ciazy)
Ob. pasa = 88 cm (+1 cm od 2tyg - wczesniej sie nie mierzylam)
Ob. biustu = 91 cm (+1 cm od 2tyg)
Ob. bioder = 96cm (bez zmian)
 
Co do balonikow to ja juz sie boje.
Przed pierwsza ciaza mialam 80DD
Po ciazy 85F i tak zostalo, nic w dól a teraz juz 85G.
Zaczynam wygladac okropnie z takimi balonami :no:
 
reklama
Do góry