reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Minął prawie miesiąc od poprzednich pomiarów. Pomierzyłam się znowu.
W nawiasie dane wyjściowe, czyli sprzed ciąży, a za nawiasem zmiany od grudnia :happy:

Waga - 62kg (58kg) bez zmian od XII
Pas - 88cm (75cm) +3cm od XII
Biodra - 100cm (92cm) +2cm od XII
Biust - 94cm (86cm) +3cm od XII
Uda - 55cm (52cm) bez zmian od XII
 
reklama
a u mnie cisnienie zależy od aparatu:) - w domu mam porządny cisnieniomierz naramienny i wychodzi mi dobrze 116/75 po nocy, a jak biegam to rośnie do 128 max.
W Polsce za to mierzyłam przegubowym i wyszło mi nadcisnienie. Przejęłam sie tym bardzo, ale mąż mi zmierzył normalnym rtęciowym do porównania i wyszło dużo poniżej granicy. Po tym wszystkim przestałam mierzyć ciśnienie w Polscde, a po powrocie zmierzyłam na swoim i znowu super.
 
Dziewczyny, a jak wygladacie z cisnieniem tętniczym ? Mierzycie sobie ? Ja zawsze mialam niskie ciśnienie, a wysoki puls. Teraz własciwie jest podobnie. Zresztą kawy nie piję, coli tez nie, mąż mnie nie denerwuje to nie mam powodów do zmian cisnienia ;-)

U mnie ciśnienie w normie.
Sama się dziwię, bo zawsze miałam niskie (100/50 to taki standard u mnie był:szok:).
 
Mi lekarz mierzy cisnienie na kazdej wizycie i zawsze jest jego zdaniem ok czyli ok 110/65 :-) Zreszta niegdy nie mialam problemow z cisnieniem i mam nadzieje ze tak juz zostanie;-) Sama sobie nie mierze bo nie mam aparatu ani innego sprzetu :zawstydzona/y: i prawde mowiac nigdy nie wiem jakie jest wlasciwie cisnienie:szok:
 
reklama
Do góry