reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Ja też muszę coś zacząć z tą kaszką kombinować. na razie Iga jeszcze tylko moje mleko wcina, ale wkrótce do pracy wracam, więc chyba nie da rady wyżyć na tych mrożonkach :mad:
 
reklama
magdalena B sprawdź czy dobrze napisałaś swój e-mail może jakaś literówka bo ciągle mi zwroty przychodzą że nie ma takiego adresatra!!!!
 
a ja dałam dzis Maksiowi zupkę ze słoiczka i .. nie tknął! zaciskał buźkę i nie dał się przekonać ::)
do tej pory gotowałam sama, dziś sie spieszyliśmy i wyciągłam kiedyś kupioną z serii: kuchnia alergika: marchew ryż i mięso z indyka, sama spróbowalam i była całkiem smaczna
spróbuję jutro jeszcze raz
ale zmartwiłam sie bo za trzy tygodnie wyjeżdżamy na 10 dni i miałam w planie kupić mu zapas słoiczków
ale jak nie chce jeść to niewiem :(
może przezyje te 10 dni na kaszce i deserkach zamiast zupki ::)
 
MamaOli, a może zapasteryzowałabyś słoiczki z zupką przez siebie ugotowaną?? Ja tak będę robić, gdy będę zmuszona zostawić swoje dziecię pod czyjąś opieką.
 
a my mamy zakaz podawania kaszek od pani dr - stwierdzila, ze Ola duzo wazy (8 kg), a wg pani dr powinna niecale 7 kg i tylko deserki i zupki warzywne mam dawac.
Pokaze wam potem zdjecia Oli- same stwierdzcie czy rzeczywiscie jest gruba, moim zdaniem tylko duza, po rodzicach ;)
 
dziewczyny bylam na wczasach z kolezanka ktora ma prawie dwuletnia coreczke i wyobrazcie sobie ze ona niby od 5misiaca zycia odrzucila mleko zastepowakla jej danonkami i monte i zaczela jest normalne posilki jak parowki itp byłam w szoku jak to uslyszlaalm
ja sobie tego nawet nie wyobrazam bo mleko to podstawa diety emi i nawet jak probujemy jakis obiadkow to mleczko i tak jest najlepsze bo najada sie nim najbardziej

8kilo za duzo bez przesady mysle ze jest ok
 
aniam: nie wazy za duzo. bartek wazy 8,600 i co wg tej pani dr mam go niby odchudzac?? :-[ bez przesady dziecko wazy tyle ile wazy nic sie nie poradzi, nie martwilabym sie tym na twoim miejscu a waga jest ok dla tego miesiaca zycia (nie za niska nie za duza) ;)

napisze jeszcze raz maila: magdalenabar@tlen.pl moze tym razem jest dobrze ;)

kasiula: co do diety tej dziewczynki, hmm... jak zyje i nic jej nie jest to "wporzo" :D ale ja bym sie na taka diete nie zdecydowala :)
 
Aniam jak karmisz piersia to dziecko się nie tuczy. Jakby bylo sztuczne to inna sprawa. Pojdzie na nogi to szybko zrzuci. Tak przynajmniej mi mowili. Ale kazdy lekarz wie swoje. Kuba wazy pewnie z 11. To biedak pewnie by musial zyc na samych deserkach.
 
reklama
kasiula matula pisze:
dziewczyny bylam na wczasach z kolezanka ktora ma prawie dwuletnia coreczke i wyobrazcie sobie ze ona niby od 5misiaca zycia odrzucila mleko zastepowakla jej danonkami i monte i zaczela jest normalne posilki jak parowki itp   byłam w szoku jak to uslyszlaalm
ja sobie tego nawet nie wyobrazam bo mleko to podstawa diety emi i nawet jak probujemy jakis obiadkow to mleczko i tak jest najlepsze bo najada sie nim najbardziej

8kilo za duzo bez przesady mysle ze jest ok
my tez tak byłyśmy żywione, może nie danonkami i monte - ale wszystkim co było na stole...
 
Do góry