reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

gruszki sa od 4 miesiąca w pozostałych od 7 różnica - sposób produkcji i rodzaj wsadu :) Kamilowi nic po nich nie ma i strasznie je uwielbia zresztą w smaku są lepsze niż gerber czy bobo...
 
reklama
Anick - może spróbuj podać więcej płynów (najlepiej wodę mineralną), to też czasem pomaga. Gruszki Williamsa z Hippa faktycznie u nas też dają efekt kupkowy. Dziwne, że śliwki nie zadziałały - u nas po nich kupka murowana do 15 min.!
 
hm... u nas też kupkowy problem co jakiś czas pomimo podawania sliwek i jabłek;

po czym poznać, że dziecko nie toleruje mieszanki?
zapoznaję Krzymka z innym mlekiem aby móc zostawić jakieś Piotrkowi (oprócz mojego) jak wyjadę - na razie dostał raz wczoraj raz dziś, trochę mu się ulało ale w sumie po moim też mu się to zdarza...
 
nie, pediatra na początek poleciła mi NAN2 HA - więc kupiłam i próbujemy...tylko nie wiem na ile to ulewanie świadczy o nietolerancji bo, tak jak pisałam, po moim też mu się zdarza ulać (zwłaszcza jak się przeje) - spróbuję jeszcze jutro i w niedzielę - jak się będzie powtarzać to może zobaczę ten Enfamil...
 
może spróbuj iwosz te drugie mleko, podobno jest bardzo dobre
moja pediatra dała mi kilka sztuk próbek tego mleka, ale nie dam Agacie

trochę się martwię, że utuczę Agatę - moja glisda zbuntowała się i za nic w świecie nie chce mojego mleka z butelki od niani w czwartek głodowała od 14 do 15:10 - aż wróciłam z pracy :(

w piątek o 14 dostała 30ml mojego mleka z 3 łyżeczkami kaszki + 2 łyżeczki jabłka... oby jej nie przekarmić!!!

do 7 je z oby moich piersi
o 9 40 ml mleka z kaszką
o 11 wpadam do domu i ją karmię piersią do 12
0 14 30ml mleka z kaszką + 2-3 łyżeczki jabłuszka
potem już tylko piersi piersi piersi :p

jak myslicie, nie za dużo tej kaszki??
 
osinka nie wydaje mi się żeby to bylo za duzo, ja też na jeden raz daje 3 łyżeczki kaszki
nic się nie martw! napewno nie przekarmisz Agatki :)
 
reklama
Do góry