reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Dziewczyny, ja zauważyłam taką prawidłowość, że po tym jak kupiłam małemu herbatkę jabłkową (od 5 miesiąca) to unormowały mu się kupy - tj. odtąd ma tylko "ładne jajecznice", a wcześniej często miewał jakieś takie ciemne i zielone.
 
reklama
kaśka76 pisze:
Mamaoli: dzięki za rady. a kupujesz zwykłe warzywa czy jakieś ekologiczne??????

jak narazie jest tylko ziemniak i marchewka za kilka dni dodam pietruszkę
ziemniaki mam od babci z ogródka, reszte kupuje w sklepie
 
catherinka pisze:
Dziewczyny, ja zauważyłam taką prawidłowość, że po tym jak kupiłam małemu herbatkę jabłkową (od 5 miesiąca) to unormowały mu się kupy - tj. odtąd ma tylko "ładne jajecznice", a wcześniej często miewał jakieś takie ciemne i zielone.
no wlasnie moj patryk tez ma teraz takie ciemne i zielonkawe dodatkowo wygladaja jak by mial zatwardzenie...............sama sie zaczynam martwic ...co z tym zrobic ...moze dlatego ze kaszke mu daje..........ale moze sprobuje tak jak ty catherinko podawac mu herbatke .......................
catherinka a jaka mu podajesz ta hwrbatke ............granulkowana z hippa...............b ja mam wlasnie taka ...jablko z dodatkiem melisy:)
 
Zuzia24 pisze:
a u nas kaszka z mleczkiem przez butelke jest bleeeeeeeeeeeee
ale kaszka z mleczkiem polplynnkie i podawana lyzeczka-pyyyycha
jutro zobaczymy jak z kupami ;D
u nas tez kaszka przez butle niedobra ale kaszka lyzeczka pycha mniam mniam :) :)
 
Tereskaa, tak granulowana z Hippa, ale akurat bez melisy :)

Po drugim dniu jabłuszka i pierwszym kaszki ryżowej z jabłkami melduję, że kupy są jak na razie bardzo ładne :)
 
iwosz pisze:
dzięki dziewczyny!!

u nas mały miał mega zatwardzenie po kaszce ryżowej z jabłkiem (ryż zatwardza) - pomogło odstawienie jej, zjedzenie jabłuszka i suszonych śliwek ze słoiczka; a w krytycznym momencie (wielkiego płaczu i stękania) było ogrzewanie brzuszka suszarką, masaż gigant, ćwiczenia (rowerek) a wkońcu termometr...
Zgadza sie ze ryz dziala zestalajaco,ja rez sie na poczatku balam dawac,ale narazie jest dobrze.Co prawda zdarza sie ze przez 1 dzien kupka sie nie pojawi-to nastepnego dnia podaje jekiegos owoca sloiczkowego- jablka z owocami lesnymi,czy sliwki,albo soczku jablkowego z dodatkiem dzikiej rozy.dzika roza dziala wysmienicie na zatwardzenia-odrazu jest kupa i to o baaardzo ladnym kolorze ;) ;D -taka bronzowa... A tak poza tym kupka rozna- czasami zielonkawa,czasami zoltawa,rzadka albo taka jak u doroslych,zalezy co majka zjada
 
aqua, ja wczoraj długo masowałam Agacie brzuszek, ćwiczyłam nózki, puszczała mnóstwo śmierdzących bączków, po wszystkim poszłam na spacer, po godzince Agata zrobiła taaaaaaaakkkkkkąąąąąąą kupkę, że biegiem wracałam do domu - musiałam od razu ja kąpać, prać ciuszki i wózek ;D
 
reklama
Piotrek dziś zjadł na raz cały słoiczek jabłka z marchewką - całe 150g. hurrrra
ale zupy dalej są beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Do góry