reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

Żółtko zostało wciągnięte, wraz z całą michą indyka z brokułami. Chyba mojemu dziecku wraca apetyt, bo dzisiaj już bardzo dużo zjadł:-). A dzisiejszy obiadek dla niego wyszedł tak dobry, że zjadłam wszystkie resztki:zawstydzona/y::cool2:.
No to teraz czekamy na efekty, jestem dobrej myśli:tak:.
 
reklama
Taki obiadek też bym wciągnęła (tym bardziej, że głodna jestem ;p )

Trzymam kciuki za brak alergii :)
 
I wcięło mi połowę posta:wściekła/y:

Karolinka bardzo lubi chlebek :-) a co do mleczka to od niedawna pije modyfikowane (1,5 tyg) i też musi dostać ok.6 rano potem na noc ok 22 i czasem niestety w nocy. Poza tym dwie porcje kaszki mleczno-ryżowej (rano i wieczorem).

Dziś jeszcze nie jadła obiadku bo odsypia nockę (mało spała i ja też z powodu katarku :sick: :sick: :sick: )śpi już ponad 2 godziny co do niej niepodobne.
 
https://www.babyboom.pl/forum/www.t...jaDieta.pl - Serwis prowadzony przez dietetykIza - akurat dzisiaj obiadek tak wcześnie nam wypadł, normalnie jest ok.13.00.
Chyba moje dziecko wraca do normy z jedzeniem, bo dzisiaj było już:
ok.7.00 mleko 200 ml
9.30 Sinlac 160 ml
11.30 Indyk z brokułami i żółtkiem (cała micha, czyli ok. 200 ml, na oko;-))
14.45 rosołek z ziemniaczkami i kaszką kukurydzianą, sok
a wszystko to znikało w oka mgnieniu, więc chyba apetyt mu wraca:tak:.
 
Ja przenno ryzowa bobovity daje ;-).A robie tak 70% ryzowej bananowej i 30% przennej bananowej. W przyszlym tygodniu jesli nic sie nie pojawi bede podawac na zmiane.Jednego dnia przenna drugiego ryzowa.:tak:
 
reklama
BUBA ale ona jest bezmleczna czy na modyfikowanym???
Już znalazłam i wszystko wiem... Joaśka, faktycznie, mnie się pomyliło... ale Nestle fajną znalazłam, tą 8 zbóż. Może spróbuję?
 
Do góry