reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Liluś tu nie chodzi o smak (maliny,truskawki itd) tylko o jakiś składnik który zawiera ten syrop,ale jesli Twoje dzieciaczki piją i jest ok to super,ja też już pisałam ze musze podać małemu i może tez mu posłuży,w zasadzie nie wątpie w to bo jeszcze sie nie zdarzylo ze cos mu zaszkodziło bądz uczuliło.

Dziś Dorek zjadł z Bacomy serek chomogenizowany z morelami Pysio,zjadł cały wielki kubek,smakowało jak zawsze i wszystko,i do tego zagryzł pożniej milky-łejem(pisze tak bo nie wiem jak to sie pisze,a tak wiadomo o co chosi)

Czy któraś dawała avocado maluchowi?Jak tak to jak podawała?

Mirka ja moze nie karmie Doriana swoim jedzenie ale zawsze daje mu skosztować i to włąsnie takie słone czy pieprzne czy czoskowe(czosnek uwielbia,sosy i inne).
 
reklama
ja już też daje młodemu próbować praktycznie wsyztskiego co jemy. Wiadomo po trochu żeby go bardzo nie wysypało gdyby coś. Na szczęście z pokarmu też jeszcze nie miał żadnej alergii:tak:
 
Women, ja daje avocado od jakis dwoch miesiecy. Na poczatku miksowalam z innymi owocami a teraz daje wszystko pokrojone, albo na kanapeczce.\

Co do wieprzowiny Inga juz dawno jadla. Wsio ok.

Teraz probujemy nowe smaki. Mimo, ze tutaj sloiczki sa bobovity sklad jest zupelnie inny niz w PL. Na razie wszuystko podchodzi malej, od wolowiny z cukinia po czerwona fasole. Oczywisicie dojada podcza snaszych obiadow... je praktycznie wszystko. Lacznie ze smazonym... ale Inga tak sie pruje jak nie dostanie ze mi odchodzi apetyt, wiec wole dac poprobowac i zjesc w spokoju...
 
Ostatnia edycja:
Bira dzieki za odp
Wlasnie Dorek też zjadł avocado,pokroiłam mu w kostkę i szczerze to dziwie sie ze mu smakuje bo jak dla mnie to obrzydliwe jest :)
 
dziewczyny moge dac do picia na noc malej melise?niespokojnie mi zasypia i spi , moze to ja troche zrelaksuje???narazie daje jej koperek ale melisa bylaby lepsza
 
reklama
Kathhe moja kolezanka podawala swojej corce melise i nawet jakies krople do spania dla dzieci,bo mala kiepsko sypiala
i napewno byla w wieku anszych pociech teraz
wszystko za zgoda lekarza :tak:
 
Do góry