reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Ja wprawdzie mieszkająca w Polandzie, ale daję Ini zwykłe jogurty naturalne (dodaję do nich jakiś owoc) a jak uda mi się kupić to dostaje jogurciki misiowy sad z nestle.
 
reklama
ja ostatnio dalam Hani jogurt owocowy z jagodami i zjadla z checia
Norwegia ma ostre przepisy odnosnie chemi w zywnosci,wiec jestem spokojna co daje dziecku
ten jogurt smakuje jak naturalny z dodatkiem owocow
 
Elbra kochana juzpisze:-)

100 ml. soczku np. Bobo Frut czy cos takiego:-)
1 łyżeczka mąki ziemniaczanej:-)

soczek zagotować, odlać 50 ml. do szklanki wsypać mąkę powoli (ja pierwszy zepsułam bo walnęłam całą łyżkę i mi się grudki zrobiły;-)) potem dolewać do soku w garnku ciągle mieszająć:-) ugotować ponownie ...

to tak po mojemu opisane w przepisie był jeszcze cukier ale ja go nie dodawałam:-)
 
wow widze ze dajecie jogurciki
Bira a jak nie dostaniesz misiowego sadu to jakie kupujesz.
Skąd wiecie ze sa naturalne jogurty,mowiecie o tych bezsmkowych

Kisiel fajny podoba mi sie jutro wyprobujemy


Ja chcialam pytac czy wszystkie dajecie to zoltko tak jak pisza,ze chyba 2-3 razy w tyg
Bo Dorian dostał moze z dwa razy,u mnie sie malo jajek je wiec dlatego.
 
Women, jak nie dostanę misiowego sadu, to daję najczęściej naturalny z danone. Dodaję do tego jakiś owoc i gra:-) Indze smakuje:-)

A żółtko Ina dostaje jak m się przypomni.. czyli raczej rzadko. Ostatnio dostała na imieninach mojej mamy.
 
Aha czyli nie jestem sama,mam nadzieje ze to zle nie wpływa na organizm bo nie chce sie martwic.
No to też musimy kupic jogurcik Doriankowi,osttanio dostał od szwagra troche putingu,i lodów waniliowych chyba z 5 łyzeczek.
 
reklama
wow widze ze dajecie jogurciki
Bira a jak nie dostaniesz misiowego sadu to jakie kupujesz.
Skąd wiecie ze sa naturalne jogurty,mowiecie o tych bezsmkowych

Kisiel fajny podoba mi sie jutro wyprobujemy


Ja chcialam pytac czy wszystkie dajecie to zoltko tak jak pisza,ze chyba 2-3 razy w tyg
Bo Dorian dostał moze z dwa razy,u mnie sie malo jajek je wiec dlatego.

ja daje żółtko:tak:

A kisiel młody jadł wczoraj pierwszy raz;-)
 
Do góry