reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

jejku netka jak Kubuś ma czysto na stoliczku:-) u mnie jak Kapik zasiadzie i dostanie amciu to poprostu wszystko jest tak brudne i oblepione:-) oj porządny facet z Kubusia będzie;-) hihih a foteczka świetna;-)

a i zapomniałam Kapik ma taką samą miseczke z uszami hehe i ją uwielbia!! ............JEŚĆ:-):-)
 
reklama
Dziewczynki no to wygląda na to że wszystkie mamy dobry gust jeżeli chodzi o miseczki:-D:-D:-D
Sabinko Kubuś miał tak czysto na stoliczku kiedy jadł papki,a teraz wszystko jest tak upaciane,że nawet szkoda gadać.Ale mam nadzieję że masz rację i wyrośnie z niego porządny facet.
Właśnie wróciłam do domu z kolejną paczką chrupek,miałam nadzieję że coś się zmieniło i.....nic.Zero zainteresowania.Zjadłam chyba z pół opakowania pokazując małemu że to papu, ale brzdąc jest twardy i nie dał się przekonać.
Całuski dla Waszych małych psotników:tak::tak::tak:.
 
Dzisiaj kupiłam Indze spaghetti z kurczakiem z gerbera myślałam, ze koleżanka zje wszystko łącznie ze słoikiem. Bardzo jej smakowało:-)
 
Bira ja kupuje spaghetti Hippa to Hania tak samo je palaszuje,jak inne obiadki zje max pol sloika tak ten sloik schodzi na jednym posiedzeniu :-)
nawet mi tak super to pachnie ze apetety zaostrza :-D:-D
 
Lilka, kurcze ja miałam tak samo. Myślałam, że mi język do tyłka ucieknie. Miałam nadzieję na jakieś resztki, ale obeszłam się smakiem. Nie wiedziałam, ze Hipp też ma spaghetti. Zresztą w sklepie w którym dzisiaj słoik kupiłam tylko gerbera mieli.
 
Mój Dorek też nie ma najmniejszego problemu z jedzeniem czegokolwiek
Jest mega wielkiem obrzertuchem
Jadłby ciągle i na okrągło
Obiady to pochłania normalnie jak szalony ostanio zjadał mi słoiki po 250gram z bobvity te po 12 miesiacu co pisalm kiedys o nich-masakra
Te bardzo lubi ziemniaki z sosem,brokuły,miesko z kurczaka gotowane,ananasa,arbusa,nektarynki,teatralnego
Ostatnio zajada sie kanakami mlecznymi

Wszystko co je ktos inny poza nim to jest stekanie kwękanie zeby mu tylko troche dać,jest zabujczo śmieszny

Ale i tak trzymam sie programowo naszego jedzenia,bo nie chce aby Dorek był kiedyś otyły.
rano mleczko z kaszką 210-240ml
11.00 - obiad 190 gram
15.00 - deser (owoc,zazwyczaj banan + kaszka z 4 łyzeczek)
20.00 - mleko z kaszką 180-240ml zalezy jaki ma dzień

do tego 300ml soku plus woda jakie 150ml




między 15-20 czasami pół kanapki mlecznej lub inny rarytas w postaci biszkopta chrupka :)
 
mam pytanko do mam tu w angli mieszkajacych..........

słyszałyście może o jogurtach Yoplait 'Petits Filous' :confused::confused: są 2 rodzaje takie większe kubeczki i takie malutkie - coś jak w PL danonki i też pisze na nich że wzmacniaja kości, no ale jak nie raz było powiedziane że danonkow nie dawac przed 3 r, ż a na tych jogurtach pisze ze juz mozna podawac od 4-6 miesiaca no i o dwczoraj zaczelam mu dawac......
tez je dajecie?co o tym sadzicie?
 
mam pytanko do mam tu w angli mieszkajacych..........

słyszałyście może o jogurtach Yoplait 'Petits Filous' :confused::confused: są 2 rodzaje takie większe kubeczki i takie malutkie - coś jak w PL danonki i też pisze na nich że wzmacniaja kości, no ale jak nie raz było powiedziane że danonkow nie dawac przed 3 r, ż a na tych jogurtach pisze ze juz mozna podawac od 4-6 miesiaca no i o dwczoraj zaczelam mu dawac......
tez je dajecie?co o tym sadzicie?

mnie mamy pewnie zaraz zlinczuja ale ja daje mackowi normalne jogurty brzoskwiniowe bo to jego ulubione no i nic mu nie jest, ostatnio pochlonal prawie caly duzy (troche mnie to przerazilo, no ale apetyt mial w polandzie) teraz w anglii tez je, ale te "ala petitki " mu wogole nie podchodzily-za geste chyba no i inny smak ;)
 
reklama
Do góry